„Atletico“
43 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Bayern“
Aliaksejus Baga | Elvio Žaidario nuotr.

Aliaksejus Baga | Elvio Žaidario nuotr.

Trečiadienį patvirtintas naujas A lygos tvarkaraštis ir nuspręsta trumpinti jos čempionato sezoną. Iš suplanuotų šešių ratų bus sužaisti keturi. Vilniaus „Žalgirio“ treneris Aliaksejus Baga nemano, kad dėl sumažėjusio rungtynių skaičiaus žaidėjai gaus mažiau progų pasireikšti aikštėje.

„Reikia nepamiršti, kad dar bus žaidžiamos LFF taurės, Europos lygos varžybos – nesvarbu, kokiu formatu vyks šis turnyras. Be to, mūsų komandoje yra žaidėjų, kurie atstovauja ir Lietuvos nacionalinei rinktinei. Rungtynių bus užtektinai – visi turės galimybę pažaisti ir krūvis bus tikrai didelis“, – sako Vilniaus „Žalgirio“ strategas.

A lygos antrojo turo rungtynes žalgiriečiai po dviejų mėnesių pertraukos gegužės 30 d. namie žais su „Riterių“ klubu. Trečiajame ture vilniečiai Kaune susikaus su „Kauno Žalgirio“ futbolo klubu. Pirmoji dvikova su dabartiniais Lietuvos čempionais Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais vyks birželio 20 d. Marijampolėje.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastų atvejų komitetas taip pat patvirtino penkių keitimų taisyklę, kuri galios tik 2020–2021 m. sezone. A. Baga sako, kad toks sprendimas duos naudos futbolininkams.

„Tikrai neįprasta situacija su penkiais keitimais, bet turėsime prie to prisitaikyti. Manau, kad profesionaliems futbolininkams tai bus naudinga, nes po tokios ilgos pertraukos yra didelė traumų rizika. Kitas svarbus dalykas – Lietuvoje beveik visos rungtynės yra žaidžiamos ant sintetinės dangos, o tai yra papildomas krūvis sąnariams ir raumenims. Šis pakeitimas tikrai išeis į naudą“, – sako A. Baga.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United