„United Airlines“ lėktuvas | Scanpix nuotr.

„United Airlines“ lėktuvas | Scanpix nuotr.

 Neįvardytas NFL žaidėjas į teismą padavė „United Airlines“ oro linijas, - skelbia „Bleacher Report“. Anot pranešimo, futbolininkas nori prisiteisti patirtą moralinę žalą. Žaidėjas tikina, kad prie jo buvo seksualiai priekabiauta, jis aiškina, kad patyrė didelį stresą, o „United Airlines“ darbuotojai elgėsi atsainiai.

Incidentas įvyko vasario 10 d., kai žaidėjas skrido iš Niuarko į Los Andželą. Jo teigimu, apkvaišusi moteris prie jo priėjo, griebė jam už tarpkojo ir nuplėšė veido kaukę. Tuo metu koronaviruso pandemija JAV dar nebuvo prasidėjusi, todėl moteris norėjo išsiaiškinti, kodėl vyras dėvi kaukę.

Žaidėjas tikina, kad keturis kartus kreipėsi į „United Airlines“ darbuotojus, kad šie patrauktų moterį toliau nuo jo. Tik po paskutinio skundo moteris buvo persodinta į tuščią eilę.

NFL žaidėjas pasisamdė advokatus Darreną Darwishą ir Benji Azizianą, kurie jam atstovaus šioje byloje. Kol kas nepranešama, kokio dydžio kompensacijos jis prašo. Teigiama, kad oro linijas į teismą padavė ir šalia futbolininko sėdėjęs kitas vyriškis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų