Michaelas Jordanas ir Scottie Pippenas | Scanpix nuotr.

Michaelas Jordanas ir Scottie Pippenas | Scanpix nuotr.

 Didelio susidomėjimo sulaukęs apie Michaelą Jordaną ir „Bulls“ paskutinįjį titulą sukurtas „The Last Dance“ dešimties serijų serialas baigėsi, o juo ne itin patenkintas liko vienas iš herojų – Scottie Pippenas.

Geriausiu antruoju visos NBA lygos žaidėju įvardinamas S.Pippenas, pasak ESPN žurnalisto Nicko Friedello, yra nelaimingas ir supykęs dėl to, kaip buvo parodytas šiame seriale.

Antrame serialo epizode M.Jordanas pavadino S.Pippeną savanaudišku dėl to, kad atidėjo čiurnos operaciją iki pat 1998/98 m. sezono, taip praleisdamas pirmuosius keletą mėnesių prasidėjusio sezono. S.Pippenas tuo metu buvo nepatenkintas savo sutartimi su „Bulls“

M.Jordanas taip pat šiek tiek apkaltino S.Pippeną dėl 1990 m. Rytų konferencijos finalo serijos septintųjų rungtynių su Detroito „Pistons“ pralaimėjimo, kurias S.Pippenas žaidė kankinamas migrenos.

„Iki pat dešimtojo epizodo paskutinių septynių minučių apie S.Pippeną buvo kalbama tik blogai: migrena, operacija, M.Jordanas jį vadino savanaudžiu. Viskas buvo tik neigiama ir tai jį piktina“, – sakė N.Friedellas.

Tris titulus su „Bulls“ iškovojęs Horace‘as Grantas taip pat mano, kad S.Pippenas nebuvo pristatytas labai palankiai.

„Niekada nemačiau citatos, kur būtų kalbama apie „antrąjį geriausią žaidėją“, koks buvo S.Pippenas. Tai vadinama dokumentiniu filmu apie vieną žmogų, tačiau kai jis turi paskutinį žodį apie tai, kas bus parodyta, tai nebėra dokumentinis filmas“, – sakė H.Grantas. „Tai yra jo pasakojimas apie tai, kas nutiko tą sezoną. Tai nėra dokumentika, nes buvo daug kas iškirpta ir suredaguota“.

N.Friedellas taip pat atskleidė, kad daugelis „Bulls“ žaidėjų buvo nepatenkinti tuo, kad tik vienintelis M.Jordanas sulaukė atlygio už šį serialą, nors jis tuos pinigus ir paaukojo labdarai.

„The Last Dance“ režisierius Jasonas Hehirras atsakydamas į kritiką teigė, kad M.Jordanas tiesiogiai nedalyvavo kuriant šį serialą.

„M.Jordanas ar jo atstovai niekada nepasakė, kad negalime kalbėti apie vieną ar kitą temą“, – sakė J.Hehirras. „Nebuvo nei vieno momento, kur jie sakytų, kad kažką reikia išimti, nes tai neatspindi gerojo M.Jordano“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Hahaha
2020-05-22 00:32:42
Eik tu sau pipenas nusimine .. kaip gaila .. galetu dzordanas paskambinti ir paguosti ...
Atsakyti