Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Po intensyvaus laikotarpio UFC šį savaitgalį nesurengs turnyro, tačiau ilgai laukti stipriausios pasaulyje MMA organizacijos sugrįžimo nereikės.

Jau gegužės 30 d. kovotojai grįš į narvą, o pagrindinėje vakaro kovoje susitiks buvęs čempionas Tyronas Woodley ir Gilbertas Burnsas. Tiesa, kol kas tėra žinomos 4-ios šio turnyro kovos. Praėjusią naktį pasirodė neoficialūs pranešimai, kad UFC gavo leidimą rengti šį turnyrą Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose.

Birželio 6 d. suplanuotas „UFC 250“ turnyras. Jame vieną iš turimų pasaulio čempionės diržų gins brazilė Amanda Nunes. Ji susikaus su kanadiete Felicia Spencer. Į narvą sugrįš buvęs čempionas amerikietis Cody Garbrandtas, kurio laukia 5-ą vietą savo kategorijos reitinge užimantis Raphaelis Assuncao. Toje pačioje svorio kategorijoje iki 61,2 kg ruošiama ir dar viena svarbi kova, kurioje turėtų susitikti amerikiečiai Aljamainas Sterlingas (antra vieta reitinge) ir Cory Sandhagenas (ketvirta vieta reitinge). Tikėtina, kad šios kovos laimėtojas vėliau susitiks su rusu Piotru Janu ir veikiausiai kovos dėl pasaulio čempiono diržo, kurį turėtų atlaisvinti Henry Cejudo.

Vėliau birželio 13 d., birželio 20 d. ir birželio 27 d. numatyti dar trys UFC „Fight Night“ kategorijos turnyrai. Pirmajame iš jų laukiama amerikiečio Karlo Robersono ir italo Marvino Vettori akistata. Jie turėjo kautis gegužę, bet K.Robersonas prastai pasijautė po svorio metimo ir medikai jam neleido kautis. M.Vettori dar bandė aiškintis santykius su K.Robersonu ir norėjo su juo susimušti viešbutyje, bet buvo nuramintas apsaugos darbuotojų.

Į narvą kuo greičiau sugrįžti trokšta brazilė Jessica Andrade. Minimalaus svorio kategorijos reitingo lyderei nepavyko susikauti su Rose Namajunas, kuri dėl asmeninių priežasčių atsisakė dalyvauti turnyre. J.Andrade tuomet grįžo namo, praleido 14 dienų izoliacijoje ir jau prašo Dana White‘o leisti jai dalyvauti turnyruose kovų saloje.

„Dana White‘as sakė, kad galėsime šiemet kautis keturis kartus, jei tik to norėsime. Aš pasiruošusi kautis bet kur ir bet kada, nes tai dievinu. Namuose palaikau fizinę formą, todėl galėsiu kautis, kai tik manęs prireiks. 115, 125 ar net 135 svarai. Man tinka visos šios kategorijos. Pasakiau savo vadybininkui, kad nuolat palaikytų kontaktą su UFC ir primintų jiems, kad aš trokštu kovoti“, - kalbėjo J.Andrade.

Nežinoma, kas taps kita brazilės varžove. Deja, tai greičiausiai nebus R.Namajunas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.