Thomas Bachas | Scanpix nuotr.

Thomas Bachas | Scanpix nuotr.

 Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentas Thomas Bachas sako, kad jeigu dėl „Covid-19“ viruso kitų metų vasarą negalės įvykti Tokijo olimpinės žaidynės, jos bus visiškai atšauktos.

Kovo mėnesį TOK ir Japonijos vyriausybė priėmė precedento neturintį sprendimą atidėti žaidynes metams, kurios turėjo prasidėti jau šią liepą.

Visgi Japonijos ministras pirmininkas Shinzo Abe tvirtina, kad jis nemato galimybės 2021 m. vykti skirtingų sporto šakų renginiui, nebent virusas būtų visiškai sustabdytas.

„Aš suprantu jų poziciją, nes tu visam laikui negali įdarbinti 3-5 tūkst. žmonių organizaciniame komitete“, – sakė T.Bachas. „Negali kiekvienais metais keisti viso sporto tvarkaraštį bei palikti sportininkų nežinomybėje“.

T.Bachas teigė, kad organizuojant žaidynes kitais metais reikia būti pasiruošus įvairiems scenarijams, įskaitant ir galimą atletų karantinavimą.

„Ką reikštų tiek laiko gyventi olimpiniame kaimelyje? Visi šie skirtingi scenarijai yra svarstomi, tačiau tai yra labai sudėtinga užduotis, nes yra tiek daug skirtingų variantų, kuriuos nėra lengva dabar suprasti. Kai turėsime aiškesnį vaizdą, kaip atrodys pasaulis 2021 m. liepos 23 d., tuomet mes priimsime tinkamus sprendimus“, – sakė T.Bachas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United