Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas dėl širdies problemų prieš kelias savaites specialiu skrydžiu buvo nugabentas į Maskvos ligoninę. 57-erių metų vyro sveikata per keletą pastarųjų dienų labai suprastėjo, pasirodė pranešimai, kad jį ištiko insultas. A.Nurmagomedovui buvo atlikta širdies operacija, po kurios jis atsidūrė komos būsenoje. Nors vėliau jis iš jos pabudo, tačiau išliko sunkios būklės, o antradienį dar kartą paniro į komą. Jam taip pat reikalinga ir gyvybę palaikanti aparatūra.

Pats C.Nurmagomedovas ilgą laiką tylėjo apie tėvo sveikatą, tačiau pirmadienį atsivėrė ir atskleidė, kad be jo „Covid-19“ virusu yra užsikrėtę daugiau nei 20 jo artimųjų. Tiesa, jo žodžiai įtikino ne visus. Vienas iš internautų vis tiek nusprendė išreikšti nuomonę, kad koronavirusas tėra afera.

„Chabibai, man apmaudu, kad tu tuo tiki. Koronavirusas – 21-ojo amžiaus afera! 2003 m. jiems to neišėjo padaryti, nes nebuvo interneto, visi naudojo paprastus mobiliuosius telefonus, todėl jie negalėjo įbauginti visuomenės, numarinti sveikų žmonių „vakcinomis“ ir vėliau visko suversti koronavirusui. Tada niekas nieko nepastebėjo. Dabar, pasinaudojant pasauliniu tinklu, jiems puikiai pavyko įbauginti visos planetos gyventojus“, - rašė vienas iš internautų.

Chabibo Nurmagomedovo atsakas | Instagram.com nuotr

Chabibo Nurmagomedovo atsakas | Instagram.com nuotr

Ch.Nurmagomedovas netrukus jam pateikė atsaką: „Daugiau nei 500 žmonių mano kaime susirgo, 11 numirė, o dar dešimtys guli ligoninėje. Netoliese esančiame kitame kaime per naktį mirė 14 žmonių, jų nespėjo laidoti. Atsiprašau, kad nesu toks protingas kaip tu.“

Rusijoje koronaviruso atvejų fiksuota daugiau nei 308 tūkst. Mirė beveik 3 tūkst. žmonių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Glušiam
2020-05-21 11:34:13
Jus korina ir teišgydys, bet nemanau, kad proto įkrės, nes nuo gimimo dievas neapdovanojo...
Atsakyti
Tai
2020-05-21 07:09:53
Khabibas apie pneumonija raso,ne apie covida)))
Atsakyti
kad
2020-05-20 20:17:51
virusas yra kazkoks tai yra bet kad afera pasauline tai irgi faktas
Atsakyti
Haribo
2020-05-21 06:32:50
Pasaulinė afera, tai tavo tikėjimas pasaulinemis aferomis.