Finalo akimirka | Youtube.com nuotr.

Antradienį baigėsi Amerikos efutbolo čempionatas, kuriame 8 garsūs futbolininkai „FIFA 20“ žaidime atstovavo savo šalims.

Turnyro finale Amiras Murillo (Panama) 5:4 išplėšė pergalę prieš Bryaną Ruizą (Kosta Rika). A.Murillo finale kontroliavo PSG komandą, o B.Ruizas rinkosi „Juventus“.

Kosta Rikos atstovas pirmavo didžiąją rungtynių dalį, buvo įgijęs ir 2 įvarčių persvarą (4:2). Likus vos kelioms minutėmis A.Murillo sušvelnino atsilikimą, o paskutinę pagrindinio laiko minutę išplėšė lygiąsias. Teko žaisti papildomas rungtynes, kuriose A.Murillo nerealizavo 11 m baudinio, bet vėliau vis tiek įmušė pergalingą įvartį.