Vladimiras Putinas, Abdulmanapas Nurmagomedovas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Vladimiras Putinas, Abdulmanapas Nurmagomedovas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

  UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas dėl širdies problemų prieš kelias savaites specialiu skrydžiu buvo nugabentas į Maskvos ligoninę. 57-erių metų vyro sveikata per keletą pastarųjų dienų labai suprastėjo, pasirodė pranešimai, kad jį ištiko insultas. A.Nurmagomedovui buvo atlikta širdies operacija, po kurios jis atsidūrė komos būsenoje. Nors vėliau jis iš jos pabudo, tačiau išliko sunkios būklės, o antradienį dar kartą paniro į komą. Jam taip pat reikalinga ir gyvybę palaikanti aparatūra.

Anksčiau gydytojai skelbė, kad trenerio būklė po pabudimo iš dirbtinai sukeltos komos buvo šiek tiek pagerėjusi, nors jis vis tiek negalėjo judėti ir kalbėti.

Kaip atskleidė ilgametis C.Nurmagomedovo vadybinin kas Ali Abdelazizas, šią savaitę Chabibas sulaukė ne vieno Rusijos prezidento Vladimiro Putino skambučio bei siūlė savo pagalbą, kad Abdulmanapui Nurmagomedovui būtų suteikta geriausia įmanoma priežiūra.

„Tai šiek tiek palengvina, tačiau viskas dabar yra Alacho rankose, nes dabar galime gauti visą reikiamą pagalbą“, – sakė A.Abdelazizas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.