V.Murauskas: „Žaidėjai grįžta, trenerį jau turime“ (5)

2020.05.19 17:23
Aurimas Budraitis
Vidmantas Murauskas Sauliaus Čirbos nuotr.

Vidmantas Murauskas Sauliaus Čirbos nuotr.

Kol A lygos klubai pešasi, kuriam tvarkaraštis turėtų lemti antrojo turo dvikovą su Marijampolės „Sūduva“, šio klubo prezidentas tik šypsosi.

„Nėra kuo skųstis – nesergame“, - juokaudamas į sportas.lt klausimą apie tai, kaip gyvena, atsakė Vidmantas Murauskas.

Pokalbio metu paaiškėjo ir prezidento geros nuotaikos priežastis. Jis prisipažino, kad komanai jau surado naująjį trenerį, o savo tėvynėse laiką leidę legionieriai didelėmis pajėgomis grįžta į Lietuvą.

„Mihretas Topčagičius iš Vienos per Frankfurtą sugrįžo vakar, o rytoj iš Zagrebo atskrenda Andro Švrljuga, Josipas Tadičius ir Domagojus Pušičius. Apskritai, iki šios savaitės pabaigos turėtų pasirodyti dauguma žaidėjų. Sudėtingesnė situacija yra tik su Samiru Kerla, Renanu Oliveira ir Hamdi Nagguezu. Bosnijos, Brazilijos ir Tuniso sienos kol kas uždarytos, todėl jie sugrįžti neturi jokių galimybių“, - portalui sportas.lt sakė V.Murauskas.

Pirmadienį į Marijampolę sugrįžęs M.Topčagičius jau pradėjo keturiolikos dienų saviizoliaciją. Tai reiškia, kad jis į treniruočių procesą sugrįžti galės birželio 2 – ąją arba A lygos klubams jau sužaidus antrojo turo kovas. „Sūduvos“ kroatai treniruotis galės pradėti birželio 4 – ąją, kitų situacija – neaiški.

„Aš tikiuosi, kad iki trečiojo turo jau turėsime visą sudėtį. Situacija visame pasaulyje gerėja, todėl manau, kad ir paskutinis trejetas į komandą galės sugrįžti artimiausiu metu“, - spėliojo V.Murauskas.

Tame trejete yra ir H.Nagguezas, kuris per pastarąsias savaites spaudoje šmėžavo dėl savo netinkamo elgesio bei laiko, praleisto Tuniso kalėjime. „Sūduvos“ prezidentas neslepia, kad kol kas su gynėju apie jo gyvenimo peripetijas nekalbėjo, tačiau šis etapas nebus pamirštas.

„Telefonais spręsti tokių dalykų nėra prasmės. Sugrįš ir pasikalbėsime. Aišku, kad toks elgesys garbės nedaro“, - sakė V.Murauskas, pokalbio pabaigoje pridūręs, kad jam jau pavyko susitarti su nauju vyriausiuoju treneriu.

„Nesakysiu, nei kas jis, nei iš kur, tačiau tai tiesa – „Sūduva“ trenerį jau turi. Artimiausiu metu bus paskelbta oficialiai“, - pokalbį užbaigė V.Murauskas.

 

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Stirlicas
2020-05-20 15:03:35
Savas is Suvalkijos ,manyciau einamu momentu tinkamas treneris ,gal truputi patirties naujoviskai zvelgiant i ciampionu lyga ir Uefa neturi,taciau zinant senos grandies vyrus,tai strategini staba sudarys ir Gabrys,bus suvalkietiskas tandemas,sekmes vyrai,tikrai tikiu nepavesite,nes Suvalkija musu gimtieji namai ,tad ir siela jai atiduosite,kad nugaleti.
Atsakyti
Taip
2020-05-20 11:33:55
Eina kalbos kad tikėtina Liubinskas
Atsakyti
ukmerge
2020-05-20 11:14:21
Serga suvalkietisku gripu,taupo pinigus saskaita,kad nereikia trenerio.
Atsakyti
figo
2020-05-19 23:28:04
nusiviliau visai,jis serga turbot.
Atsakyti
Teko girdeti
2020-05-19 18:39:58
Kad Liubinskaz
Atsakyti