Vince'as Carteris | Scanpix nuotr.

Vince'as Carteris | Scanpix nuotr.

NBA legenda Vince‘as Carteris įvardijo tris jam geriausius visų laikų krepšininkus.

22 metus žaidęs krepšininkas teigė, kad jam visų laikų geriausias yra Michaelas Jordanas, antras – Kobe Bryantas, trečias – LeBronas Jamesas.

„Renkuosi Jordaną“, - sakė VC.

Tačiau jis neatmeta tikimybės, kad dabartinis Los Andželo „Lakers“ lyderis gali pakilti aukščiau.

„Palaukime ir pamatykime, ką LeBronas dar padarys ir tada galėsime dar kartą spręsti“, - sakė V.Carteris.

43 metų amerikietis per savo karjerą žaidė prieš visus tris krepšininkus ir renkant trejetuką jam didelę įtaką turėjo jų pasiekimai finaluose.

M.Jordanas laimėjo visus šešis finalus, K.Bryantas penkis iš septynių, L.Jamesas – tris iš devynių.

„Žmonės visada kalba apie pergalių procentą. Tai yra svarbu ir reikia į tai atsižvelgti“, - kalbėjo V.Carteris.

  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jd tevas
2020-05-19 19:29:01
3/9 finalu AHAHAHAHAHAHAH STEROIDINE SLIUHA niuhina pautus
Atsakyti
quNNcy
2020-05-20 06:39:57
hahahaha iki finalu dar ir nuekliaut reikia,kazkas per karjera net iki ten nedasliauzia
Auksinis kardas
2020-05-20 09:25:57
Pats tai nieko nelaimė tai jeigu žaisti NBA pydare
nnn
2020-05-19 15:50:14
kai los heat ir spurs tai teisejai istrauke heat jai ne teisejai tai bronius tik 2 turetu
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai