Charlesas Leclercas ir Charlotte Sine | Instagram.com nuotr

Charlesas Leclercas ir Charlotte Sine | Instagram.com nuotr

 „Ferrari“ komandos pilotas monakietis Charlesas Leclercas karantino metu pasinėrė į esporto pasaulį ir, panašu, baigia pamiršti, kas dedasi realybėje. Pats Ch.Leclercas papasakojo istoriją, kaip pamiršo už durų paliktą savo merginą.

„Mano mergina turėjo įsigyti „twitch“ prenumeratą, kad mano kanale galėtų man parašyti žinutę, jog atidaryčiau duris ir ją įleisčiau į vidų. Ji apačioje laukė 25 minutes, nes aš negirdėjau skambančio telefono. Tuo metu buvau su ausinėmis ir labai įsijaučiau į žaidimą“, - juokėsi Ch.Leclercas.

Monakietis pridėjo, kad jo mergina Charlotte Sine mėnesiui įsigijo „twitch“ prenumeratą, tad dėl savo vaikino kaltės išleido 5 svarus.

22-ejų Ch.Leclercas yra vienas perspektyviausių „Formulės 1“ lenktynininkų. Pernai jis debiutavo pagrindinėje „Ferrari“ komandoje ir džiugino solidžiais rezultatais. Ch.Leclercas 2019 m. laimėjo 2 lenktynes, iškovojo net 7 „pole“ pozicijas, 4 kartus nuvažiavo greičiausius ratus ir su 264 tšk. užėmė 4-ą vietą, aplenkdamas kur kas labiau patyrusį komandos draugą vokietį Sebastianą Vettelį (240).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS