Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Džeksonvilio „VyStar Veterans Memorial“ arenoje buvo surengtas mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN 8“.

UFC prezidentas Dana White‘as po turnyro vykusioje spaudos konferencijoje pranešė, kad 50 tūkst. JAV dolerių premijas už geriausius vakaro pasirodymus gaus Cortney Casey, kuri per 3 min. 36 sek. užlaužė Maros Romero Borellos ranką ir privertė ją rėkti iš skausmo, bei Miguelis Baeza, antrojo raundo pradžioje nokautavęs Mattą Browną. Po 50 tūkst. JAV dolerių už geriausią vakaro kovą gavo Yadongas Songas ir Marlonas Vera, o į ligoninę nereikėjo vežti nė vieno kovotojo.

D.White‘as pasidžiaugė, kad pastarosiomis dienomis tarp UFC kovotojų ir personalo nebuvo nė vieno koronaviruso testo. Jis dar kartą patikino, kad daro viską, jog būtų užtikrintas visų turnyro dalyvių saugumas, tačiau pripažino, kad gali pratrūkti, jei ir toliau sulauks kai kurių žmonių kritikos dėl to, kad atnaujino turnyrus per koronaviruso pandemiją.

„Visi kovotojai treniruojasi, visi nori kovoti. Be Rose Namajunas man neteko girdėti nė vieno kovotojo, kuris dėl kokių nors problemų atsisakytų kovos šiuo laikotarpiu“, - sakė D.White‘as.

Geriausiu UFC kovotoju vadinamas amerikietis Jonas Jonesas „twitter“ tinkle neseniai pareiškė, kad norėtų kautis su sunkiasvorių kategorijos nokautų meistru Franciu Ngannou, jei tik gaus už tai didelius pinigus.

„Viskas yra įmanoma, bet nežinau, ar jie tikrai nori tos kovos. Nesakau, kad tai vienas iš tų atvejų, bet dažnai matome apsižodžiavimus virtualioje erdvėje, kurie vėliau nevirsta tikra kova narve. Kovos organizavimas ir kontraktų derinimas – visai kitas dalykas nei apsižodžiavimas“, - kalbėjo D.White‘as.

UFC neseniai paskelbė, kad į „Šlovės muziejų“ įtrauks kanadietį Georgesą St-Pierre‘ą. Internete buvo pasklidę gandai, kad jis galėtų grįžti dėl kovos su Chabibu Nurmagomedovu, tačiau D.White‘as patikino, kad pastaruoju metu net nebuvo kalbų apie galimą kanadiečio sugrįžimą į sportą.

Kitas UFC turnyras suplanuotas gegužės 30 d., kurio pagrindinėje kovoje susitiks amerikietis Tyronas Woodley ir brazilas Gilbertas Burnsas. D.White‘as tikisi, kad turnyrą pavyks surengti Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose. Jei toks leidimas nebus gautas, tuomet D.White‘as žada turnyrą perkelti į Arizonos valstiją, kurios gubernatorius neseniai patvirtino, leidžiantis organizuoti profesionalų sporto renginius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.