Abdulmanapas Nurmagomedovas | asmeninio archyvo nuotr.

Abdulmanapas Nurmagomedovas | asmeninio archyvo nuotr.

 Rusijos žiniasklaidoje ir toliau skelbiama prieštaringa informacija apie Chabibo Nurmagomedovo tėvo bei trenerio Abdulmanapo sveikatos būklę.

„Jis pabudo iš komos, yra sunkios būklės ir nekalba. Abdulmanapas komoje išbuvo 7 dienas po širdies operacijos. Jį ištiko insultas“, - pasakojo artimas A.Nurmagomedovo draugas Ramazanas Rabadanovas.

Trenerio problemos prasidėjo dar praėjusį mėnesį, kai sustreikavo jo plaučiai. Tuomet dėl plaučių uždegimo jis buvo paguldytas į ligoninę. Vėliau A.Nurmagomedovo būklė pagerėjo ir, kai kurių šaltinių teigimu, jis iš karto norėjo grįžti į treniruotes ir dirbti su savo auklėtiniais, neklausydamas medikų nurodymų. Po sunkaus fizinio krūvio jį ištiko insultas. Buvo pasirodę pranešimai, kad ankstesnes kvėpavimo takų problemas sukėlė koronavirusas, tačiau R.Rabadanovas tai neigia.

„Gydytojai nepatvirtino, kad jam diagnozuotas koronavirusas. Jie sako, kad tai įprastas plaučių uždegimas. Kol kas nėra žinių, kiek laiko Abdulmanapas gulės ligoninėje. Jo būklė sunki“, - pridėjo R.Rabadanovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Db
2020-05-16 22:09:07
Pagal eu fondo fnansavima ir nurodymus,visiem korona
Atsakyti