Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

 Justinas Gaethje po efektingos pergalės prieš Tony Fergusoną tapo laikinuoju lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionu ir rugsėjo mėnesį turėtų susikauti su Chabibu Nurmagomedovu dėl tikrojo UFC čempiono diržo.

J.Gaethje ateities planai aiškūs, tačiau airis Conoras McGregoras pirmadienį „twitter“ tinkle pareiškė, kad jo kita kova bus būtent prieš J.Gaethje. Airis pažadėjo „paskersti“ amerikietį ir iš jo dantų pasidaryti vėrinį. Teigiama, kad C.McGregoras galėjo anksčiau kautis prieš J.Gaethje, bet pasirinko Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą, o dabar jo žodis nieko nebelemia, bent jau taip mano pats J.Gaethje.

„Jis praranda savo įtaką. Taip, jis vis dar įtakingas visuomenėje, tačiau UFC pasaulyje jis prarado daug pagarbos, nors jam turbūt tai net nerūpi. Dabar visi koziriai yra mano rankose. Esu puikioje pozicijoje ir galiu kontroliuoti savo likimą. Dabar aš galiu rinktis, ar noriu kautis su Chabibu, ar su Conoru. Jei pageidaučiau kovos su Conoru, UFC galėtų greitai ją surengti. Problema ta, kad aš dabar Conoro nenoriu ir nelabai turiu jam ką atsakyti. Kita mano kova tikrai nebus prieš Conorą, nebent Chabibas dėl kokių nors beprotiškų priežasčių negalėtų kautis. Pats Dana White‘as juokėsi iš kalbų, kad Conoras bus kitas mano varžovas. Conoras vis dar yra „pinigų magnetas“, bet tarp UFC kovotojų jo įtaka sparčiai mažėja“, - aiškino J.Gaethje.

Dabar amerikiečio taikinyje – tik Ch.Nurmagomedovas: „Kova su Chabibu rugsėjį. Tai viskas, ko aš noriu. Kai nugalėsiu Chabibą, tada galėsiu rinktis Conorą ir didelius pinigus. Nežinau, su kuo Conoras susitiks kitoje kovoje. Mačiau apie tai nemažai anekdotų. Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra tas, kad kitas Conoro varžovas turi būti pralaimėjęs paskutinę savo kovą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.