Mantas Kuklys | asmeninio archyvo nuotr.

Mantas Kuklys | asmeninio archyvo nuotr.

Radiocentro laidos „Vakarop su Vyteniu“ rubrikoje „Žvaigždė ant sofos“ Lietuvos rinktinės saugas Mantas Kuklys pasidalino savo gyvenimo peripetijomis tiek karantino metu, tiek sugrįžus į aikštę po jo.

„Dabar kaskart prie įėjimo mūsų laukia gydytojas ir tik jei temperatūra gera galime eiti į aikštę“, - laidos vedėjui Vyteniui Sinkevičiui kalbėjo M.Kuklys.

„Jei esi profesionalas, natūralu, kad per šį karantiną sportavai. Kas į mišką, kas į parką, todėl nemanau, kad čia didelė problema. Žinoma, susirinkus kartu, reikia dviejų trijų savaičių, kad pajaustumėm vienas kitą ir galėtumėm gerai žaisti“, - tęsė į „Žalgirį“ prieš šį sezoną sugrįžęs saugas.

Vos susirinkusius į treniruočių procesą, „Žalgirio“ klubas savo futbolininkus atliko koronaviruso testus. Visų rezultatai – neigiami.

„Labai noriu padėkoti „Žalgirio“ komandai. Mums visiems iškart padarė tyrimus, todėl žaisti iškart buvo drąsiau. Tikiuosi, kad taip įvyks ir prieš Lietuvos čempionato pradžią, patikrins visas komandas, kad nebūtų kažkokių netikėtumų. Kaip bebūtų, jaustumėmės saugiau“, - sakė M.Kuklys.

Bendraudamas su futbolininku, V.Sinkevičius priminė, kad pirmieji A lygos turai vyks be žiūrovų ir pridūrė, kad Lietuvos žaidėjams tai turėtų būti įprasta. M.Kuklys į tai atsakė: „Norėčiau pasakyti, kad kiek žiūrovų turime – tiek. Tačiau tie, kurie ateina, jie labai myli ir „Žalgirį“, ir futbolą. Jų gal nėra tūkstančiais, bet patikėkite jie myli tai, ką daro ir jie komandai atiduoda visą esybę“, - sakė M.Kuklys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų