Abdulmanapas ir Chabibas Nurmagomedovai | Scanpix nuotr.

Abdulmanapas ir Chabibas Nurmagomedovai | Scanpix nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas dėl širdies problemų praėjusią savaitę specialiu skrydžiu buvo nugabentas į Maskvos ligoninę.

57-erių metų vyro sveikata per keletą pastarųjų dienų labai suprastėjo, pasirodė pranešimai, kad jį ištiko insultas. Trečiadienį Rusijos žiniasklaida pranešė, kad A.Nurmagomedovui atlikta širdies operacija, po kurios jis atsidūrė komos būsenoje.

Dabar skelbiama, kad Ch.Nurmagomedovo tėvas pabudo iš komos, tačiau jo būklė išlieka sunki.

„Šiandien jis atgavo sąmonę, tačiau dar nekalbėjo. Trečiadienį jam atlikta operacija, po kurios jis buvo atsidūręs komoje“, - sakė Nurmagomedovų šeimos draugas Ramazanas Rabadanovas.

Ilgą laiką skelbta, kad A.Nurmagomedovo koronaviruso testas buvo neigiamas, tačiau ketvirtadienį pasirodė vis daugiau pranešimų apie teigiamą testą. Dabar skelbiama, kad koronavirusas nualino A.Nurmagomedovo organizmą ir dėl to jį ištiko insultas.

Pasklidus šioms naujienoms į tai sureagavo ir Ch.Nurmagomedovo priešas Conoras McGregoras. Nepaisant to, kad pastarosioms dienoms jis išplūdo keiksmais ne vieną kovotoją, šį kartą jis pasiuntė palaikymo žinutę.

„Meldžiuosi, kad Abdulmanapas Nurmagomedovas pasveiktų. Žmogus, kuris atsakingas už daugiau pasaulio čempionų įvairiose kovos disciplinose nei mes žinome. Tikras kovų genijus. Labai nuliūdau šį vakarą išgirdęs tokias naujienas. Šiuo metu meldžiamės už Nurmagomedovų šeimą“, – rašė C.McGregoras.

Į Ch.Nurmagomedovo tėvo sveikatos būklę sureagavo ir UFC prezidentas Dana White‘as.

„A.Nurmagomedovas yra tikras kovos menų specialistas, kuris gyvena garbingą, šlovingą ir pagarbų gyvenimą. Jis tas pačias vertybes nuo pat mažens diegė ir savo sūnui, pasaulio čempionui Chabibui, kurio kampe nuolatos stovėjo“, – sakė D.White‘as. „Žinau, koks artimas Chabibas yra su savo tėvu, todėl man labai liūdna girdėti tokias naujienas. Mano mintys yra su Abdulmanapu ir Nurmagomedovų šeima“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Psichiatras
2020-05-16 12:44:43
Labai gobšūs kiek teko domėtis pastarasis, todėl Alachas atsiuntė išbandymą, jei nesusipras mirs 100%
Atsakyti
Alachas
2020-05-19 15:54:47
Dėl žmoniu šmeižymo,aš pirmiausia pasykviesiu tave labūse!
Alachas
2020-05-19 15:58:16
Dėl žmoniu įžeidiņėjimo aš pirmiausia pasykviesiu tave!
Raimonda
2020-05-15 07:37:56
Tiesiog poilsio tokiam amžiui reikia.Negali žmogus lėkt bėgt skriet.Vistiek metai įtampa stresas daro savo.Gal ir coronas o gal tiesiog širdis.Ant kiekvieno žingsnio corona.Mane jau siutina.Ką ligų kitų nėra?Man kiekvieną dieną duria širdį,ką coronas??:)Numirsim tai numirsim o tai tau.Vistiek kažkada reiks.Nebijau.Ten aukštybėse nuspręs!
Atsakyti