Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą ketvirtadienio rytą Lietuvos laiku Džeksonvilyje įvykusiame „UFC on ESPN+ 29“ mišrių kovos menų turnyre penktame raunde 40-metis brazilas Gloveris Teixeira (31-7 MMA, 14-5 UFC) techniniu nokautu nugalėjo 31-erių amerikietį Anthony Smithą (33-15 MMA, 8-5 UFC). G.Teixeirai tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės, tuo tarpu A.Smithas patyrė antrą pralaimėjimą per tris pastarąsias dvikovas.

Po turnyro spaudos konferencijoje dalyvavęs UFC prezidentas Dana White‘as stebėjosi, kad A.Smitho treneriai po ketvirtojo raundo nesustabdė kovos.

„Nesitikėjau, kad jis išeis kautis penktajame raunde. Aš ne gydytojas, bet būčiau šokiruotas, jei jam nelūžo veido kaulai. Prieš mane buvo pastatyti monitoriai ir aš pamačiau, kaip Smithas po Teixeiros smūgių kažką perdavė teisėjui, o jis tai įsidėjo į kišenę. Pagalvojau, kas per velniava? Pasirodo, tai buvo jo dantys. Tai beprotiška. Per pertraukėlė tarp raundų jis treneriams aiškino, kad jam krenta dantys“, - sakė D.White‘as.

Prieš keletą dienų UFC prezidentas žadėjo surengti Chabibo Nurmagomedovo ir Justino Gaethje titulinę kovą jau šią vasarą, tačiau dabar pakeitė nuomonę ir orientuojasi į rugsėjo mėnesį.

„Antradienį planuojame išsiųsti kovų kontraktus Chabibui ir Justinui. Dėl keleto keistų priežasčių to dar nepadarėme. Dabar planuojame, kad jie kausis rugsėjį, o ne vasarą. Kalbėjau vakar su Chabibu ir jis pasakė, kad jam labiausiai tiktų rugsėjo mėnuo. Mes tam ir ruošimės“, - sakė D.White‘as.

J.Gaethje kiek anksčiau irgi kalbėjo, kad norėtų kautis arba vasaros pabaigoje, arba rudens pradžioje.

Jau gegužės 16 d. UFC rengs dar vieną turnyrą Džeksonvilyje, tačiau gegužės 23 d. numatytas turnyras buvo perkeltas savaite vėliau į gegužės 30 d. D.White‘as tikisi, kad tai padidins galimybes tą turnyrą surengti Las Vegase.

„Tas turnyras tikrai nevyks gegužės 23 d. Mūsų planas – gegužės 30 d. Las Vegase. Jei tada negalėsime organizuoti turnyro Las Vegase, tuomet ieškosime kitos vietos, bet galiu garantuoti, kad gegužės 30 d. turnyras įvyks. Kiek žinau, birželio 1 d. jie atidarys dalį kazino namų, todėl tikimės, kad gegužės 30 d. mums ten leis surengti turnyrą“, - pasakojo D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Donce
2020-05-14 19:22:02
Bet sitas kiauliasnukis Moka saibas is sudo pagaminti. Kovoyojai dauzo snukius uz kapeikad o sitas atmarozas manipuliuoja Jais ir darosi nerealius pinigus
Atsakyti
As
2020-05-14 21:18:33
Na matai nesisuksi negyvensi, is kitos puses niekas nevercia , o jei dalyvauji laimi uzsitarnaus ir geresniu sqibu
camp303
2020-05-15 11:35:56
Taip pat galima teigti, kad D.White kovotojams uždirba didžiausius atlyginimus rinkoje.