NHL muštynės | Scanpix nuotr.

NHL muštynės | Scanpix nuotr.

 Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) sezonas dėl koronaviruso pandemijos vis dar išlieka sustabdytas, bet komisaras Gary Bettmanas tikina, kad nėra jokių planų atšaukti likusią sezono dalį. Jo tikslas – kokiu nors būdu užbaigti sezoną.

Prieš sustabdant sezoną komandos spėjo sužaisti nuo 68 iki 71 reguliariojo sezono rungtynių. Iš viso reguliariajame sezone kiekviena komanda turėjo sužaisti po 82 rungtynes. Vis dar nežinoma, kokiu formatu sezonas bus pratęstas, kaip vyks atkrintamosios varžybos ir pan.

Dabar aiškėja, kad jei NHL žaidėjai vasarą ir grįš į arenas, tai rungtynės bus kitokios, nei ledo ritulio gerbėjai yra įpratę. Šiame sporte netrūksta fizinio kontakto, kurį infektologai ragina riboti, norint sumažinti koronaviruso plitimo galimybę.

TSN paskelbė keletą infektologo pasiūlytų punktų NHL, kaip ji galėtų pratęsti sezoną. Žaidėjai turėtų užsidėti pilnai veidą dengiančius skydus, muštynės ir susistumdymai po švilpuko būtų uždrausti, treneriai turėtų laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito ir dėvėti kaukes, prieš ritulio išmetimą krašto žaidėjai turėtų laikytis bent 60 cm atstumo, taip pat norima uždrausti spjaudymą tiek ant ledo, tiek šalia atsarginių žaidėjų suolelio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų