Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

  UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas dėl širdies problemų praėjusią savaitę specialiu skrydžiu buvo nugabentas į Maskvos ligoninę.

Deja, 57-erių metų vyro sveikata per pastarąsias dienas dar labiau suprastėjo. Ne viena Rusijos žiniasklaidos priemonė skelbia, kad A.Nurmagomedovas dabar yra komos būsenoje, o jo būklė – kritinė.

„Abdulmanapo būklė prasta, dabar jis Maskvoje, komos būsenoje. Dagestane jis negavo tinkamos pagalbos, todėl prasidėjo komplikacijos. Tada jį nuskraidino į Maskvą, dabar jis paguldytas į karinę ligoninę. Jis ten guli vienas, šeima į vidų neįleidžiama“, - sakė vienas iš „SportExpress“ šaltinių.

Pasklidus šioms naujienoms į tai sureagavo ir C.Nurmagomedovo priešas Conoras McGregoras. Nepaisant to, kad pastarosioms dienoms jis išplūdo keiksmais ne vieną kovotoją, šį kartą jis pasiuntė palaikymo žinutę.

„Meldžiuosi, kad Abdulmanapas Nurmagomedovas pasveiktų. Žmogus, kuris atsakingas už daugiau pasaulio čempionų įvairiose kovos disciplinose nei mes žinome. Tikras kovų genijus. Labai nuliūdau šį vakarą išgirdęs tokias naujienas. Šiuo metu meldžiamės už Nurmagomedovų šeimą“, – rašė C.McGregoras.

Vos prieš kelias dienas C.McGregoras iškeikė C.Nurmagomedovą ir pavadino jį „žiurke“.

„Chabibai, tu absoliuti gėda. Slepiesi kaip žiurkė eilinį kartą. Aš esu tai sakęs, o kiti tai yra matę. Dabar vėl paaiškėjo tai, kas seniai buvo žinoma. Esi gėda tikram koviniam sportui. Po to, kai sunaikinsiu šitą divizioną, pereisiu į 170 svarų kategoriją“, – prieš keletą dienų rašė C.McGregoras.

Į C.Nurmagomedovo tėvo sveikatos būklę sureagavo ir UFC prezidentas Dana White‘as.

„A.Nurmagomedovas yra tikras kovos menų specialistas, kuris gyvena garbingą, šlovingą ir pagarbų gyvenimą. Jis tas pačias vertybes nuo pat mažens diegė ir savo sūnui, pasaulio čempionui Chabibui, kurio kampe nuolatos stovėjo“, – sakė D.White‘as. „Žinau, koks artimas Chabibas yra su savo tėvu, todėl man labai liūdna girdėti tokias naujienas. Mano mintys yra su Abdulmanapu ir Nurmagomedovų šeima“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

as
2020-05-14 13:28:35
Pagarba Mcgregorui ir sveikatos Abdulmanapui
Atsakyti
Manau
2020-05-14 10:36:31
Savaime suprantama tik visiskai supuves zmogus galetu tyciotis is tokiu dalyku kad kokia priespriesa bebutu
Atsakyti
!!!
2020-05-17 10:44:37
100%