Abdulmanapas ir Chabibas Nurmagomedovai | Scanpix nuotr.

Abdulmanapas ir Chabibas Nurmagomedovai | Scanpix nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas dėl širdies problemų praėjusią savaitę specialiu skrydžiu buvo nugabentas į Maskvos ligoninę.

Deja, 57-erių metų vyro sveikata per pastarąsias dienas dar labiau suprastėjo. Ne viena Rusijos žiniasklaidos priemonė skelbia, kad A.Nurmagomedovas dabar yra komos būsenoje, o jo būklė – kritinė.

„Abdulmanapo būklė prasta, dabar jis Maskvoje, komos būsenoje. Dagestane jis negavo tinkamos pagalbos, todėl prasidėjo komplikacijos. Tada jį nuskraidino į Maskvą, dabar jis paguldytas į karinę ligoninę. Jis ten guli vienas, šeima į vidų neįleidžiama“, - sakė vienas iš „SportExpress“ šaltinių.

Netrukus informaciją patvirtino Ch.Nurmagomedovo bičiulis ir treniruočių partneris Islamas Machačevas: „Jis Maskvoje, jo būklė – kritinė.“

A.Nurmagomedovas susirgo dar balandžio pabaigoje, kai jam buvo įtartas koronavirusas, tačiau testas buvo neigiamas. Vėliau jo būklė buvo pagerėjusi, tačiau tuomet prasidėjo širdies problemos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.