Cristiano Ronaldo ir Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

 Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi futbole dominuoja jau daugiau nei dešimtmetį. Dvi superžvaigždės laimėjo 11 „Ballon d‘Or“ apdovanojimų ir tik Luka Modričius 2018 m. tapo tuo išskirtiniu, kuris įsiterpė tarp šių dviejų futbolininkų.

Visgi C.Ronaldo ir L.Messi sensta, todėl atėjo laikas pradėti ieškoti kažko, kas galėtų juos pakeisti, o neabejotinai vienas tokių yra Kylianas Mbappe.

K.Mbappe yra antrasis brangiausias visų laikų žaidėjas, kuris jau sykį su „Monaco“ ir triskart su Paryžiaus „Saint-Germain“ yra triumfavęs Prancūzijos čempionate. Jis taip pat laimėjo pasaulio čempionatą, ko C.Ronaldo ir L.Messi nepavyko padaryti.

Nors K.Mbappe dar nėra laimėjęs nei vieno „Ballon d‘Or“ trofėjaus, tačiau jau dabar jis seka savo dievaičio, C.Ronaldo, pėdomis.

Internete pasklido nuotraukų koliažas, kuris parodo šešis skirtingus įvarčių šventimo būdus, kuriuos pirmasis panaudojo C.Ronaldo, o vėliau nuo jo tai nukopijavo ir K.Mbappe.

„Kaip aš to anksčiau nesupratau?“, – rašė vienas iš sirgalių.

Šis koliažas tapo itin populiaru, po kurio pasklido futbolo gerbėjų komentarai teigiantys, kad tai taip akivaizdu, tačiau anksčiau apie tai nebuvo pagalvoję.

Visgi tai neturėtų kelti didelės nuostabos. Jau anksčiau K.Mbappe yra sakęs, kad C.Ronaldo yra jo dievaitis, o dar vaikystėje jo kambarys buvo nuklijuotas portugalo plakatais.

„Jis yra mano herojus nuo pat vaikystės, todėl buvo nuostabu jį sutikti, kai lankiausi Ispanijoje“, – prieš metus sakė K.Mbappe.

Kylianas Mbappe | asmeninio archyvo nuotr.

Kylianas Mbappe | asmeninio archyvo nuotr.

K.Mbappe taip pat yra sakęs, kad jam jau per vėlu rinktis tokį kelią, kokį pasirinko L.Messi.

„Man jau per vėlu, nes kitu atveju turėjau likti „Monaco“ gretose visą karjerą. Logiškai galvojant, jeigu iš L.Messi nieko nepasiėmiau, tai mane įkvėpė C.Ronaldo karjera“.

Pats C.Ronaldo yra sakęs, kad K.Mbappe yra futbolo dabartis ir ateitis.

„Jis yra fantastiškas žaidėjas, labai greitas ir jis yra futbolo ateitis“, – sakė C.Ronaldo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.