Tony Fergusonas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Tony Fergusonas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Tony Fergusonas praėjusį savaitgalį pralaimėjo svarbią kovą Justinui Gaethje, patyrė akiduobės lūžį ir ne tik prarado reitingo lyderio vietą, bet ir keliems mėnesiams turės pamiršti kovas.

Kai kurie MMA ekspertai mano, kad T.Fergusonui dabar reikėtų kautis su airiu Conoru McGregoru, o tos kovos laimėtojas galėtų susitikti su Chabibo Nurmagomedovo ir J.Gaethje dvikovos laimėtoju. Visgi, pats airis prieš porą dienų pasiūlė kitokį scenarijų ir pasišaipė iš T.Fergusono.

„Myliu Tony. Puikiai atstovavome jam „Paradigm Sports“ agentūroje, bet buvome išduoti. Jos pasiruošimas šiai kovai buvo gėdingas. Jo treniruočių metodai buvo juokingi ir linksmi, bet jis niekada nepasiekė tokio lygio, kokiame buvo vertinamas, nors ir yra kietas kovotojas. Kai Tony pasveiks, galės kautis su Dustinu. Jei pasveiks. Dustinas jį nugalės, jei Tony nesiims pokyčių, o jie jų nesiims“, - aiškino C.McGregoras.

Pastarąjį naktį T.Fergusonas pateikė savo atsaką: „Tu vis dar mano kalė. Tu niekad man neatstovavai, anot Audie. Padėk butelį ant žemės, vaiki. „Ballengee Group“ agentūra yra auksinio standarto. Suprantu, kad iš šono tau į tai sunku žiūrėti. Taip ir toliau, kvailių čempione.“

Po kelių valandų C.McGregoras atsikirto varžovui: „Užsikišk ir padėkok slaugėms bei gydytojams, kurie sutvarkė tavo kaukolę ir susiuvo visas žaizdas, juk šiandien tarptautinė slaugytojų diena, be to, išmok boksuotis! Kliūni sau už kojų kaip koks juokdarys. Mums „Paradigm Sports“ agentūroje būtų gėda tam atstovauti.“  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bla bla bla
2020-05-13 15:14:31
Paskutinis Tony pasirodymas nuvyle, tikejausi geresnio bokso ir bent jau bandymo pervesti kova i parteri... Jai jau Gathe perboksavo Tony tai nemanau kad stovesenoje Tony turi sansu pries Mc Gregor (nesu jo fanas) kurio bokso igudziai geresni nei Gathe (daugelio specialistu nuomone) Jai kova tarp Tony ir Mc Gregor bus tai tikrai amerikietis bus underdogas ir gan ryskus... pervesti ir islaikyti airi and zemes jis nesugebes vis delto ne Chabibo igudziai o stovesenoje nera variantu. Nebent kazka pakeis treniruociu procese.
Atsakyti
lvl
2020-05-15 23:34:19
Vistiek chabibui pats neparankiausias is ju yra Fergusonas. Neturi kazkokio ispudingo skillso, bet stiprus ir partery ir stovesenoj + labai istvermingas. Cia tik su tokiu all-around deriniu ir galima bandyt dagestanieti nudet. Ne be reikalo, si kova taip ir neivyko per 5 bandymus.. Visiem kitiem elitiniam smugiuotojam lieka vienintelis sansas pries ji - isjungt smugiais ir GREITAI. jokiu kitu variantu. Idomiausios ateities kovos butu chabibas vs tony, ir gaethje pries conora.