Michaelis Schumacheris ir Nico Rosbergas | Scanpix nuotr.

Michaelis Schumacheris ir Nico Rosbergas | Scanpix nuotr.

 Nico Rosbergas 2010 m. tapo „Mercedes“ komandos nariu ir joje lenktyniavo iki pat 2016 m., kai laimėjo vienintelį pasaulio čempiono titulą. Vokietis savo šalies gamintojo komandoje tikėjosi tapti ryškiausia žvaigžde, todėl buvo šokiruotas, kai sužinojo, kad jo komandos draugu 2010 m. taps pats Michaelis Schumacheris.

„Svajojau, kaip tapsiu „Mercedes“ lyderiu ir tai mane paskatino pasirašyti su jais kontraktą. Apie Schumacherio pavardę tuo metu nebuvo net kalbų. Staiga komandos vadovas Rossas Brawnas man paskambino ir pasakė, kad mano komandos draugu nebus nei Jensonas Buttonas, nei Nickas Heidfeldas. Jis pasakė, kad susitarė su Michaeliu Schumacheriu. Buvau priblokštas. Į mano galvą ėmė lįsti beprotiškos mintys. Pagalvojau, kad visa komanda bus nusistačiusi prieš mane, o Michaelis visais manipuliuos. Juk jis geriausias istorijoje. Ar aš galėsiu palaikyti jo tempą?“, - pasakojo N.Rosbergas.

Galiausiai N.Rosbergas visus tris sezonus „Mercedes“ ekipoje pranoko M.Schumacherį, nors legenda neretai imdavosi keistų psichologinių žaidimų.

„Michaelis yra tikras psichologinis karys. Atstovauti tai pačiai komandai trejus metus man buvo neįkainojama patirtis. Michaeliui kartais net nereikėdavo stengtis, kad jis įlįstų tau į galvą ir sujauktų protą. Jis nusirengdavo viršutinius drabužius, taip vaikščiodavo po garažą, rodydavo pilvo presą ir priversdavo tave galvoti, kad jis yra fiziškai stipresnis. Yra ir daugiau panašių pavyzdžių. Štai iki kvalifikacijos pradžios Monake likus 5 minutėms man reikėjo nusišlapinti, o garaže turėjome vienintelį tualetą. Skubu link jo, o jis – užimtas. Aš jau panikuoju, trankau durimis ir šaukiu, kad greičiau tas žmogus atlaisvintų tualetą. Durys tada prasidaro, o ten stovi Michaelis, žiūri į savo laikrodį ir niekur neskuba, nes žino, kad taip sukels man dar didesnį stresą. Likus minutei iki kvalifikacijos jis galiausiai išėjo iš tualeto, pažiūrėjo į mane ir pasakė – „O, atsiprašau! Nežinojau, kad tu čia“. Taip jis man sukėlė visiškos panikos režimą prieš kvalifikaciją“, - atskleidė N.Rosbergas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.