Lionelis Messi ir Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi ir Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas pasirinko „Barcelonos“ žvaigždę Lionelį Messi, tačiau tikina, jog Turino „Juventus“ lyderis Cristiano Ronaldo taip pat yra nuostabus futbolininkas.

„Aš pasirinkčiau L.Messi, tačiau negalėčiau labiau žavėtis C.Ronaldo nei tai jau darau. Mes jau žaidėme prieš abu šiuos futbolininkus ir prieš abu yra praktiškai neįmanoma apsiginti.

Visgi L.Messi nuo pat mažens turi mažesnes fizines galimybes. Jei galėtume apibūdinti tobulą žaidėją, tai jis būtų panašaus C.Ronaldo ūgio, galėtų pašokti ir bėgti kaip tai daro C.Ronaldo. Portugalo bendras požiūris taip pat yra visiškai tobulas ir profesionalus bei negalėtų būti geresnis.

Tuo tarpu kitoje pusėje mes turime mažą L.Messi, kurio dėka viskas atrodo taip paprasta. Man jis patinka šiek tiek labiau kaip žaidėjas, tačiau C.Ronaldo taip pat yra nuostabus žaidėjas“,- kalbėjo strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.