Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Instagram.com nuotr

 Prieš maždaug mėnesį UFC penktą kartą atšaukė Chabibo Nurmagomedovo ir Tony Fergusono kovą. Amerikietis vėliau pralaimėjo savo tautiečiui Justinui Gaethje, o pastarasis iškovojo laikinąjį čempiono diržą ir pirmumo teisę į titulinę kovą.

Po „UFC 249“ turnyro J.Gaethje apžiūrėję medikai nerado rimtesnių sužalojimų ir neskyrė jam jokių sankcijų. Tai reiškia, kad amerikietis jau artimiausiu metu galės grįžti į treniruotes ir ruoštis kovai su Ch.Nurmagomedovu. Panašu, kad daug laiko poilsiui J.Gaethje neturės, nes UFC prezidentas Dana White‘as grandiozinę titulinę kovą nori surengti jau šią vasarą.

„Tikiuosi, kad Nurmagomedovo ir Gaethje kova įvyks šią vasarą. Nežinau, ar tai bus pirmas renginys mūsų kovų saloje, bet žinau, kad ši kova vyks toje saloje, nebent kokiu nors stebuklingu būdu gyvenimas pasaulyje grįš į normalias vėžes anksčiau, nei mes tikimės“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas kovų salą kuria tam, kad į ją galėtų nugabenti atletus iš skirtingų pasaulio šalių. Ten jiems nereikėtų leisti laiko karantine ir gaišti laiko, nes sala, tikinama, būtų atskirta nuo pasaulio. Manoma, kad kovų saloje turnyrai prasidės birželį arba liepą. Ten tikriausiai kausis ir airis Conoras McGregoras.

Ch.Nurmagomedovas šiuo metu dar laikosi Ramadano, kuris baigsis gegužės 23 d. Rusas minėjo, kad liepos pabaigoje jau būtų pasiruošęs kautis, bet manoma, kad rugpjūtis būtų realesnis orientyras tiek jam, tiek J.Gaethje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2020-05-13 09:23:13
UFC turėtų sudėlioti aplinkybes, kad Gaethje negali kovoti, o į sceną išeina Mcgregoras. Dabartiniams nuostoliams padengti Nurmagedov vs Mcgregor, kaip išsigelbėjimas organizacijai ir visokie sportiniai principai čia nebus svarbu.
Atsakyti
Gedas
2020-05-12 22:13:35
Bet kokia fignia, kad Tony taip ir negavo šanso kovoti dėl diržo. Žiauriai jam kortos karjeroje nesukrito
Atsakyti
Nu
2020-05-12 23:40:05
Dar nėra vėlu
camp303
2020-05-13 09:27:46
Gal, kaip tik Tony sukrito kortos. Kova prieš Gaethje parodė, kad Tony laikas jau praėjęs, per senas jis su topais kovoti. Dabar jis galės atsipūsti ir susirinkinėti likusius karjeros pinigus, būdamas gatekeperiu.
Remas
2020-05-13 12:04:32
Tai jis galėjo gatekeeperiu būt ir pralošęs Chabibui, o dabar bus amžinas klausimas, ar jis galėjo laimėt, ar ne.
camp303
2020-05-13 12:54:51
Tony dabar naudingiau, kad liko neaiški jo kovos baigtis su Chabibu. Niekas nebus tikras 100proc.dėl nugalėtojo. Chabibas lieka pilnai neišvalęs diviziono. Nebent Gaethje kažkada nokautuos Chabibą, tai kova Tony vs Chabib praras bet kokią prasmę ir bus pamiršta.