Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų UFC čempionas Conoras McGregoras prieš „UFC 249“ turnyrą nusprendė pasidalinti gražia žinute ir palinkėjo sėkmės visiems kovotojams.

„Linkiu visiems kovinio sporto kolegoms, kurie šį vakarą mums dovanos puikų šou, geros sveikatos. Sėkmės visiems vyrams ir moterims. Nuo kovotojų iki valytojų. Ačiū Jums visiems. Taip pat siunčiu savo maldas už „Jacare“ Souzą ir jo komandos narius, linkėdamas visiškai pasveikti“, - rašė C.McGregoras.

Šia žinute pasidalino UFC prezidentas Dana White‘as ir tuomet ją pastebėjo principinis airio oponentas amerikietis Nate‘as Diazas.

„Užsikišk, kale“, - tokią žinutę varžovui skyrė N.Diazas.

Tuo tarpu C.McGregoras jam pasiūlė pasirašyti kovos kontraktą ir užsimerkti.

Nate'o Diazo ir Conoro McGregoro žinutės | Instagram.com nuotr

Nate'o Diazo ir Conoro McGregoro žinutės | Instagram.com nuotr

Visgi UFC prezidentas Dana White‘as paneigė kalbas, kad šios „purvinos kalbos“ galbūt yra preliudija į jų trečiąją kovą.

„Jie tikrai nekenčia vienas kito, tačiau nėra kažko, kas būtų planuojama. Turiu omenyje, kad Conoras nori kovoti, tačiau aš net nežinau, ar kovoti nori Nate‘as. Manau, kad jie tiesiog pila purvą vienas ant kito“, – sakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.