Futbolininkas įtariamas nužudęs sūnų | „Twitter“ nuotr.

Futbolininkas įtariamas nužudęs sūnų | „Twitter“ nuotr.

 Turkijos žiniasklaidoje skelbiama, kad 32-ejų metų futbolininkas Cevheras Toktasas įtariamas nužudęs penkiametį savo sūnų.

Anot pranešimų, balandžio 23 d. C.Toktasas pristatė sūnų į ligoninę, nes šis karščiavo ir kosėjo. Gydytojai juos abu izoliavo, nes įtarta, kad vaikas užsikrėtė koronavirusu. Tą pačią dieną C.Toktasas skubiai iškvietė medikus į palatą, pareikšdamas, kad vaikas turi kvėpavimo problemų. Penkiametis buvo nugabentas į intensyvios terapijos skyrių, bet jo išgelbėti nepavyko.

C.Toktasas vėliau liudijo, kad pats nužudė sūnų: „Uždusinau jį pagalve. 15 minučių spaudžiau jo veidą, kol jis nustojo priešintis. Tada iškviečiau pagalbą, kad niekas manęs neįtartų. Nemylėjau savo sūnaus nuo tada, kai jis gimė. Nesu psichinis ligonis, tiesiog jo nemylėjau.“

Futbolininko tėvas Rifatas netiki, kad sūnus galėjo nužudyti jo anūką ir paprašė atlikti autopsiją.

„Netikiu žiniasklaidos paskleistomis naujienomis. Mano nuomone, vaikas mirė dėl šalutinio vaistų poveikio ir sukeltos alergijos. Palaukite autopsijos rezultatų ir tada viskas bus aišku. Sporto pasaulis gerai pažįsta Cevherą ir žino, kad jis savo artimajam nieko blogo nepadarytų. Manau, kad jis psichologiškai buvo palūžęs po sūnaus netekties, todėl ir pasakė tokius dalykus“, - sakė R.Toktasas.

C.Toktasas trumpai žaidė elitinėje Turkijos lygoje, kur pasirodė 7 rungtynėse. Praėjusią vasarą jis persikėlė į Bursos „Yildirim“ klubą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų