Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Po „UFC 249“ turnyro vykusioje spaudos konferencijoje organizacijos prezidentas Dana White‘as pratrūko, kai išgirdo klausimą apie „Showtime Sports“ prezidentą Stepheną Espinozą ir jo pasisakymus.

S.Espinoza ir D.White‘as kartu darbavosi, organizuodami Conoro McGregoro kovą su Floydu Mayweatheriu, bet jau tada rodė neapykantą vienas kitam, o dabar jų santykiai dar prastesni. S.Espinoza „UFC 249“ turnyro išvakarėse užsiminė apie specialią sąlygą kiekvieno kovotojo kontrakte.

„Iš turnyro dalyvių negirdime jokios kritikos, nes jie buvo priversti pasirašyti kontraktą, kuriame numatyta, kad jie gali prarasti visą savo uždarbį ir premijas, jei pasakys kažką neigiamo apie COVID testavimo protokolus“, - aiškino S.Espinoza.

ESPN vėliau paskelbė, kad kontraktuose išties yra speciali sąlyga, tačiau D.White‘as patikino, kad ji susijusi tik su nepagrįstu kompanijos žeminimu ir melagingos informacijos skleidimu, o konstruktyvi kritika apie taikytus saugumo standartus visada yra leidžiama.

„Espinoza šneka nesąmones. Sąlyga, draudžianti skleisti melagingą informaciją apie kompaniją ir taikomus saugumo protokolus, buvo ir yra visuose kontraktuose. Palaukite, ar tas mažas šlykštus pusgalvis nėra advokatas? Ar jis nesupranta teisinių terminų? Jei tu pakenki įmonės reputacijai melagingais pareiškimais, tuomet turi už tai atsakyti. Tai normali teisinė praktika. Aš žinau tokius dalykus, nors nesu joks teisininkas. Tarkime, dabar ateitų kuris nors kovotojas ir pasakytų, kad nebuvo testuotas dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu. Tai padarytų reputacinę žalą mums ir tai būtų melas. Tada suveiktų kontrakte numatyta sąlyga. Jei kas nors sukritikuotų testavimo procesą objektyviai, tada tai nebūtų sąlygų pažeidimas“, - kalbėjo D.White‘as.

UFC prezidentas dar kurį laiką po šio klausimo negalėjo nurimti: „Kokią sumautą teisės mokyklą jis lankė? Negaliu pakęsti to pusgalvio, jei patys to dar nesupratote. Jūs tik pažiūrėkit į jį. Kas per šlykštus mažylis... Ką jis gali žinoti apie mūsų kontraktus? Jei ką nors ir žinotų, tai kaip teisininkas viską suprastų. Nežinau, neturiu ką bepridurti.“

Klausimas apie S.Espinozą (nuo 8:50 min.):

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

xxx
2020-05-11 19:04:03
Bresta kova tarp Dana ir Espinozos??? :-D
Atsakyti