Piotras Janas | Instagram.com nuotr

Piotras Janas | Instagram.com nuotr

 Henry Cejudo praėjusią naktį apgynė UFC svorio kategorijos iki 61 kg pasaulio čempiono diržą ir netikėtai paskelbė, jog baigia karjerą.

Diržo H.Cejudo kol kas dar neatlaisvino, bet tai turėtų padaryti artimiausiomis dienomis, jei staiga nepersigalvos. UFC prezidentas Dana White‘as patikino, kad šanso kovoti dėl laisvo diržo tikrai sulauks rusas Piotras Janas, o jo varžovas dar nežinomas, tačiau tikėtina, kad tai bus Aljamainas Sterlingas.

„Buvau automobilyje, kai agentas man paskambino ir paklausė, ar girdėjau Dana White‘o žodžius. Pasakiau, kad vairuoju automobilį, todėl neturiu laiko skaityti naujienas. Vėliau pasipylė žinutės ir skambučiai iš draugų, kurie norėjo mane pasveikinti. Jaučiausi labai laimingas. Jei tai tiesa, padarysiu viską, kad nusigaučiau iki turnyro vietos“, - kalbėjo P.Janas.

Rusas treniruojasi Tailande ir tikisi, kad birželį galės palikti šią šalį bei vykti kautis dėl pasaulio čempiono diržo.

„Tikiuosi, kad birželį galėsiu palikti Tailandą. Jei negalėsiu skristi, tada sėsiu į laivą. Jei reikės, pats irkluosiu visą kelią! Yra ne vienas kandidatas būti mano varžovu. Marlonas Moraesas yra kietas vyrukas, bet jis neseniai kovėsi dėl diržo, todėl nežinau, ar UFC jam vėl suteiktų tokią galimybę. Aljamainas Sterlingas turi gerą pergalių seriją, jis labai techniškas ir talentingas kovotojas. Galėtume su juo sukurti puikų reginį narve. Cory Sandhagenas yra jaunas ir perspektyvus kovotojas. Dar yra ir Jose Aldo. Jis vienas geriausių istorijoje“, - situaciją įvertino P.Janas.

27-erių rusas MMA narve turi 14 pergalių ir tik 1 pralaimėjimą. P.Janas yra nenugalėtas nuo 2016 m. kovo, o UFC jis laimėjo visas 6 kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.