Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 UFC sugrįžo. Pastarąjį naktį Džeksonvilyje (JAV) surengtas „UFC 249“ turnyras, kuriame laikinuoju lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionu tapo amerikietis Justinas Gaethje, o Henry Cejudo apgynė svorio kategorijos iki 61 kg pasaulio čempiono diržą ir paskelbė apie karjeros pabaigą. UFC tapo pirmąja didžiąją JAV sporto organizacija, grįžusia po koronaviruso pandemijos. Su sėkmingu renginiu ją pasveikino ir pats šalies prezidentas Donaldas Trumpas.

UFC prezidentas Dana White‘as po turnyro pranešė, kad geriausia vakaro kova pripažinta Tony Fergusono ir J.Gaethje akistatą. Jie gavo po 50 tūkst. JAV dolerių premija. Tuo tarpu geriausius vakaro pasirodymus pademonstravo Francis Ngannou ir tas pats J.Gaethje. Jie už tai irgi gavo po 50 tūkst. JAV dolerių premiją.

„Nenoriu nuvertinti Gaethje pasiekimų, bet Tony šiandien atrodė kaip ne savas. Jis atrodė lėtas, sutrikęs, manau, kad svorio metimas du kartus per mėnesį padarė savo. Nežinau, ar tai buvo lemiamas faktorius. Tony bet kuriuo atveju yra antžmogis, jo smakras neįtikėtinai tvirtas, niekas kitas taip nesugertų Gaethje smūgių. Chuckas Liddellas man aiškino, kad kova buvo sustabdyta per anksti. Aš su tuo visiškai nesutinku. Manau, kad ją buvo galima stabdyti dar anksčiau, nes Tony patyrė daug žalos. Kitas Gaethje varžovas bus Chabibas. Jis „twitter“ tinkle parašė, kad bus pasiruošęs kovoti vasarą. Grįšime namo, analizuosime situaciją ir pasistengsime surengti tą kovą kaip įmanoma anksčiau. Kol kas kalbos apie Chabibo ir Tony kovą turės baigtis“, - sakė D.White‘as.

Daugelį MMA gerbėjų pribloškė H.Cejudo sprendimas baigti palikti sportą pačiame karjeros pike, tačiau D.White‘as atskleidė, kad panašias kalbas iš čempiono girdėjo jau ilgą laiką.

„Jis mums apie tai kalbėjo keletą pastarųjų mėnesių. Nežinojau, kad jis galutinį sprendimą priims jau šį vakarą, bet žinojau, kad tai artėja. Jus turbūt žinote mano nuomonę apie tai. Jei pradedi kalbėti apie karjeros pabaigą, tai protingiausia būtų ją ir pabaigti“, - sakė D.White‘as.

H.Cejudo sprendimas reiškia, kad svorio kategorija iki 61 kg liks be pasaulio čempiono. Anot D.White‘o, savo šanso kautis dėl diržo tikrai sulauks rusas Piotras Janas, o kas taps jo varžovu, bus sprendžiama kiek vėliau. Tuo tarpu D.Cruzo ateitis lieka neaiški. D.White‘as tik patikino, kad kovotojas buvo labai nusivylęs po teisėjų sprendimo.

F.Ngannou po įspūdingos pergalės prieš Jairzinho Rozenstruiką vėl priartėjo prie titulinės kovos. Tiesa, D.White‘as visų pirma nori surengti trečiąją Stipe Miočičiaus bei Danielio Cormier kovą ir tik po jos F.Ngannou turėtų gauti savąjį šansą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2020-05-10 21:02:41
Jei bus trečia kova Cormeris kitą akį išdurs Miosičiui. Geriausia vakaro kova buvo Ngannou.
Atsakyti