Justinas Gaethje ir Tony Fergusonas | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje ir Tony Fergusonas | „Stop“ kadras

 Džeksonvilyje įvykęs „UFC 249“ turnyras sirgaliams įsimins dar ilgai. Ne tik todėl, kad tai buvo pirmasis „pay-per-view“ tipo turnyras, kuriame nebuvo nei vieno žiūrovo, o kovotojų treneriai šalia narvo būriavosi su kaukėmis, tačiau ir dėl išskirtinių pasirodymų.

Pagrindinėje vakaro kovoje Justinas Gaethje surengė fantastišką pasirodymą ir penktame raunde privertė teisėją stabdyti jo dvikovą su Tony Fergusonu, kuris iki šiol buvo iškovojęs net 12 pergalių iš eilės.

Vos tik kova buvo nutraukta, J.Gaethje trumpai pasidžiaugė pergalė ir ėjo link T.Fergusono padėkoti jam už kovą ir pažiūrėti, ar jam viskas gerai. Visgi dar šiek tiek apsvaigęs T.Fergusonas buvo nepatenkintas tuo, kad teisėjas neleido tęsti kovos bei nustūmė J.Gaethje į šalį.

„Buvimas šikniumi niekur neveda“, – atšovė J.Gaethje,

Šie žodžiai nuramino T.Fergusoną, kuris po kovos kalbėdamas narvo viduryje parodė pagarbą J.Gaethje, o vėliau ir apsikabino su savo varžovu.

„Nemeluosiu, Justinas yra tikrai kietas kalės vaikas. Jis buvo vienintelis, kuris pasirašė stoti ant šios linijos. tačiau aš turėjau itin ilgą treniruočių stovyklą ir jau nuo lapkričio mėnesio ruošiausi Chabibui, o ne smūgiuotojui. Kartais nutinka blogų dalykų, nieko nepadarysi. Geriau būčiau nokautuotas, nei kaip dabar, kai teisėjas turėjo sustabdyti kovą. Ačiū Justinui, kad priėmė šią dvikovą“, – sakė T.Fergusonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.