Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Airis Conoras McGregoras pareiškė nesuprantantis dabartinio lengvo svorio kategorijos reitingo. Jame airiui skirta trečia vieta, o jį lenkia ne tik Tony Fergusonas, bet ir Dustinas Poirier.

„Kaip jis gali būti aukščiau už mane reitinge? Aš jį sunaikinau per 90 sekundžių ir ilgiau atsilaikiau prieš paskutinį jo varžovą, be to, laimėjau vieną raundą, nors tada grįžau po 2 metus trukusių vakarėlių ir teismo posėdžių. Vyručiai, jūs žaidžiate labai keistą žaidimą. Visi jūs – valkatos“, - rašė C.McGregoras.

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro žinutė | „Twitter“ nuotr.

Airis su D.Poirier kovėsi 2014 m. rugsėjį. Tiesa, tada kova vyko puslengvio svorio kategorijoje, o C.McGregoras laimėjo techniniu nokautu pirmajame raunde per 1 min. 46 sek. 2018 m. airis prieš Chabibą Nurmagomedovą atsilaikė iki ketvirtojo raundo vidurio, tuo tarpu D.Poirier pernai rusui pralaimėjo trečiajame raunde.

D.Poirier, pamatęs C.McGregoro žinutę, atkirto jam, kad kovėsi su rimtesniais ir aukštai reitinge buvusiais varžovais, o ne pats rinkosi sau parankius oponentus, kaip C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-05-08 17:09:41
Visi valkatoa bet pats 2 metus atgeres nevalkata :DD fergusonas 12 kartu is eiles laimejo mcgregor top 5 nevertas net
Atsakyti