Novakas Djokovičius ir Marija Šarapova | Youtube.com nuotr.

Novakas Djokovičius ir Marija Šarapova | Youtube.com nuotr.

 Teniso legendos serbas Novakas Djokovičius ir rusė Marija Šarapova prisiminė istoriją, kaip ėjo į...pasimatymą.

Ankstyvoje karjeros stadijoje jie žaidė parodomąjį mišrių dvejetų mačą Indian Velse (JAV). N.Djokovičius pasiūlė savotišką iššūkį M.Šarapovai, kad jei jo pora laimės, tuomet rusė turės nusivesti jį į pasimatymą ir sumokėti už vakarienę. Galiausiai tai tapo realybe.

„Kai man tai pasiūlei, pagalvojau, kas šitas vaikis? Tu tada laimėjai ir pasakei, kad eisime vakarieniauti į japonišką restoraną. Negalėjau patikėti, kad tu šneki rimtai. Aš su tavimi vakarieniausiu? Šį vakarą? Galiausiai taip ir padarėme. Buvo labai linksma. Pamenu, kaip išsitraukei seną „Kodak“ fotoaparatą ir paprašei padavėjo, kad mus kartu nufotografuotų. Spėju, kad tai buvo svarbus momentas tau, kaip mano fanui“, - juokėsi M.Šarapova.

N.Djokovičius netrukus pridėjo, kad visa tai – tiesa: „Tai iš tikrųjų įvyko. Marija sako tiesą.“

Serbas ir rusė yra bendraamžiai, bet M.Šarapova kur kas greičiau iškilo į teniso elitą, jau 2004 m. laimėjo Vimbldoną, o 2005 m. tapo pirmąja pasaulio rakete. N.Djokovičius tik 2008 m. laimėjo pirmą „Didžiojo kirčio“ turnyrą, o pirmąja pasaulio rakete tapo 2011 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

hhhh
2020-05-13 10:51:01
O tai imerkt dave?
Atsakyti