LeBronas Jamesas ir Sofia Jamora | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

LeBronas Jamesas ir Sofia Jamora | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 LeBronas Jamesas dar nuo mokyklos laikų pradėjo draugauti su Savannah Brinson, ją vedė paskutinę 2011 m. dieną ir kartu augina tris vaikus, tačiau NFL žaidėjo Nicko Vannetto žmona Erza Haliti viešai apkaltino krepšinio žvaigždę neištikimybe.

„Ar aš vienintelė nesu LeBrono gerbėja? Man niekada nepatiko vyrai, kurie apgaudinėja savo žmonas, ypač su Sofia Jamora“, - tokią žinutę „instagram“ tinkle parašė E.Haliti.

2011 m. gražiausia Aidaho valstijos moterimi išrinkta E.Haliti, panašu, tik vėliau susiprotėjo, kokią žinutę išplatino, nes suskubo ją ištrinti ir savo profilį padarė privačiu, tačiau kol tai padarė, jos žinutę išsisaugojo tūkstančiai internautų. S.Jamora, kuri dažnai lankosi Los Andželo „Lakers“ namų rungtynėse, sureagavo į E.Haliti kaltinimus.

View this post on Instagram

huge basketball fan

A post shared by fia (@sofiajamora) on

„Žmonės nesupranta, kaip stipriai gali skaudinti tokie žodžiai“, - rašė S.Jamora, kuri irgi po kiek laiko ištrynė savo įrašą.

Pats L.Jamesas gandų apie neva turimą meilužę nekomentavo.

2016 m. jau buvo bandoma pakenkti L.Jameso įvaizdžiui, kai pasklido gandai, kad jis flirtuoja su modeliu Rachel Busch. Pati mergina vėliau paviešino iš krepšininko gautas asmenines žinutes, kuriose nebuvo nieko pikantiško, o kalbos apie jų romaną greitai nutilo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kasaras
2020-05-08 06:04:27
kokios dideles ir sultingos sofijos kuno formos-apvalumai-wau
Atsakyti
Ponia korupcija
2020-05-07 22:09:04
Viskas čia dėl pinigų , kad žmogų sužlugdyti ir jo reputaciją , kad antnrago prasuktu buvo tarp sportininkų ne vienas bajeria tiek krepšinyje , tiek kitame sporte , su laiku nepaeis pasidaryti pinigų ir atsims zajava iš agurkų
Atsakyti
Steponas
2020-05-07 18:04:04
nu bet graži gi ta Sofija,ko cia pavydėti?
Atsakyti