Mike'as Tysonas | „Twitter“ nuotr.

Mike'as Tysonas | „Twitter“ nuotr.

 53-ejų metų bokso legenda amerikietis Mike‘as Tysonas tęsia intensyvią treniruočių stovyklą ir ruošiasi sugrįžimui į ringą dėl labdaringos kovos.

Neseniai paviešintoje nuotraukoje M.Tysonas nustebino kardinaliai pasikeitusiomis kūno formomis. Amerikietis sėkmingai meta svorį, auginasi raumenis ir įrodinėja, kad galės atlaikyti 4 raundų parodomąją kovą. Prieš profesionalo karjeros pabaigą M.Tysono svoris artėjo prie 109 kg. Savo karjeros piką jis pasiekė tais laikais, kai sverdavo 98-99 kg.

Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

Kalbama, kad amerikiečiui jau plaukia pasiūlymai dėl sugrįžimo kovos. Štai Australijos bokso vadybininkas Brianas Amatruda pareiškė, kad M.Tysonui sumokės 1 mln. JAV dolerių, jei šis atvyks į Australiją ir kausis su Barry Hallu, Paulu Gallenu arba Sonny Billu Williamsu, kurie iš regbio perėjo į boksą.

„Iš karto paskambinau šou pasaulio agentui Maxui Marksonui. Pasakiau jam, kad susisiektų su Mike‘u ir pasiūlytų jam 1 mln. JAV dolerių už kovą. Maxas 2012 m. jau atskraidino Mike‘ą į Australiją. Jis gerai sutaria tiek su pačiu Tysonu, tiek su jo žmona. 2012 m. jis padėjo Mike‘ui gauti vizą į Australiją ir galėtų padėti tai padaryti dar kartą. Bokso turnyrą galėtume surengti Melburno arenoje arba net „Princes Park“ stadione. Nors Mike‘ui jau 53-eji, jis vis dar yra žinomas visame pasaulyje ir vis dar trauktų minias žmonių. Visi tie minėti vyrukai – Hallas, Gallenas ir Williamsas – mielai įšoktų į ringą kautis su Mike‘u. Sukurčiau rimtą programą, kurioje būtų ir titulinių kovų“, - sakė B.Amatruda.

Bokso vadybininkas pridėjo, kad į šį turnyrą sukviestų Anthony Mundine‘ą, Danny Greeną, Lucasą Browne‘ą ir Samą Solimaną, o Tayla Harris galėtų kovoti dėl čempionės diržo.

M.Tysonas šiuo metu darbuojasi su MMA treneriu Rafaeliu Cordeiro, kuris geriausiai supranta, ką 53-ejų legenda vis dar pajėgtų padaryti ringe.

„Mike‘as tokios treniruotės neturėjo 10 metų. Kai tik jis ėmė smūgiuoti, pagalvojau „o, Dieve!“. Jo greitis ir jėga kaip 23-ejų metų vaikino. Jei Mike‘as norėtų varžovo sparingui, tai reikėtų surasti tikrai rimtą boksininką, nes jei nebūtum pasiruošęs, tai tikrai kristum žemyn. Galiu drąsiai pasakyti, kad jis vis dar pajėgtų kovoti prieš bet ką. Jam užtektų 6 mėnesių ir jis būtų visiškai pasiruošęs. Kai jis pirmą kartą užsimojo ir paleido dešinės rankos „kablį“, man prieš akis pralėkė visas gyvenimas. Pamačiau žmoną, dukras, šunį. Buvau gerokai išsigandęs ir tai tebuvo pirma tokio tipo treniruotė po labai ilgos pertraukos. Įsivaizduokite, ką Mike‘as išdarinėtų po kelių mėnesių reguliarių treniruočių“, - sakė R.Cordeiro.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

R
2020-05-07 22:23:03
Respect !!!
Atsakyti
Asd
2020-05-07 09:57:24
Nenugalimas kovotojas. Bet tik iki 5 raudo. Gaila...
Atsakyti
Ko tau
2020-05-07 17:28:20
ko tau kausas gaila?
2020-05-07 08:20:01
Nu bliat 53 metai kas cia per haipas juk jau matem kad karjeros pabaigoj maikas buvo gan beviltiskas pries bet ka, tad nereiktu kautis su bet kuo
Atsakyti
m
2020-05-07 00:51:01
Stebina. Galvojau kad jam jau smėlis iš šiknos byra, bet kai pamačiau kaip trefkese varo tai rimtai atkaltų dar ne vieną.
Atsakyti
Ty
2020-05-06 21:14:59
Monstras
Atsakyti