A.Di Maria su žmona | Instagram.com nuotr

A.Di Maria su žmona | Instagram.com nuotr

PSG saugo Angelio Di Maria žmona Jorgelina Cardoso prisiminė laikus, kuomet vyras gynė „Manchester United“ garbę.

„Pamenu, kai Angelis papasakojo apie „Manchester United“ pasiūlymą, – pradėjo J.Cardoso. – Jis sakė, kad tai geras pasiūlymas finansiškai. Mes ilgai apie tai ginčijomės. Pasakiau, kad tikrai niekur navažiuosime iš Ispanijos, tačiau jis išvažiavo. Pasiūlė daug pinigų, o vėliau ispanai mus vadino samdytiniais. Ir jie buvo teisūs. Jeigu darbuojatės kompanijoje ir konkurentai jums pasiūlo daugiau pinigų... Dvigubai daugiau, juk jūs priimate pasiūlymą“.

J.Cardoso dar kartą pakartojo, kad į Mančesterį vykti tikrai nenorėjo.

„Nes draugavau su Giannina Maradona, jau dabar buvusia Sergio Aguero žmona. Pamenu, kartą skridome iš Ispanijos į Mančesterį aplankyti vyrų... Ir tai buvo siaubas, visiškas dugnas. Užėjome į namus ir tiesiog pasakėme: „Susimatysime vėliau, vaikinai, mes dingstame“. Kai mes išėjome, pasakiau Angeliui: „Važiuok į kurią nori šalį, tik ne į Angliją“.

Tačiau po metų šeimyna persikraustė į Angliją.

„Tai buvo siaubas. Man viskas nepatiko, – tęsė futbolininko žmona, bendraudama su „Los Angeles de la Manana“. – Visos merginos Anglijoje kūdos, atsargios ir keistos. Eini gatve ir nesupranti, ar jos nori tave užmušti, ar ne. Šlykštu. Visos merginos prisidažiusios kaip lėlės, o aš keliauju į kuodą surištais plaukais ir be makiažo“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų