Kevinas Durantas | Scanpix nuotr.

Kevinas Durantas | Scanpix nuotr.

 Galimas NBA sugrįžimas po koronaviruso pandemijos yra dažniausiai lygos gerbėjų aptarinėjamas klausimas, tačiau Brukline taip pat netyla kalbos ir apie dar vieną sugrįžimą.

Praėjusių metų birželio mėnesį su „Golden State Warriors“ finale žaidęs Kevinas Durantas patyrė Achilo traumą, kuriai paprastai sugyti reikia vienerių metų. Po to, kai liepą laisvasis agentas K.Durantas pasirašė sutartį su „Nets“, šio klubo generalinis direktorius Seanas Marksas teigė, kad tikisi, jog K.Durantas praleis visą 2019/20 m. sezoną.

Tačiau NBA sustabdė koronaviruso pandemija ir kilo klausimų, ar ši pertrauka leistų K.Durantui sugrįžti anksčiau.

„Tai yra 110 mln. JAV dolerių vertės klausimas“, – sakė S.Marksas. „Mes stengiamės daug nekalbėti apie jo sugrįžimą. Jis savo kūną pažįsta geriau nei bet kas kitas. Mūsų trenerių komanda padarė didžiulį darbą, kad jis būtų toks, koks yra dabar, o dabar tiesiog nežinau, kaip priverstinė pertrauka dėl koronaviruso pandemijos gali paveikti bet ką, jau nekalbant apie K.Durantą.

Kai mes tiek investavome į tokį žaidėją kaip K.Durantas, tikrai nepulsime jo skubinti sugrįžti. Kai ateis tinkamas laikas, jis į aikštelę išbėgs 100 proc. pasiruošęs.

Galiu pasakyti viena – prieš pandemiją jis atrodė kaip Kevinas Durantas ir tai yra geras dalykas“.

K.Durantas buvo tarp keturių „Nets“ žaidėjų, kurie kovo mėnesio viduryje turėjo teigiamą koronaviruso testą. Visgi pats krepšininkas „The Athletic“ teigė, kad jis nejautė jokių simptomų ir jautėsi gerai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų