Abdulmanapas ir Chabibas Nurmagomedovai | Scanpix nuotr.

Abdulmanapas ir Chabibas Nurmagomedovai | Scanpix nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo tėvas ir treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas dėl širdies problemų specialiu skrydžiu buvo nugabentas į Maskvos ligoninę, - skelbia Rusijos žiniasklaida.

„Prieš keletą dienų kalbėjau su Abdulmanapu. Jis man sakė, kad jaučiasi gerai ir atsigauna po ligos, bet gegužės 3 d. vienas iš jo artimųjų man paskambino ir pasakė, kad Abdulmanapo savijauta suprastėjo ir kad jį nuskraidino į Maskvos ligoninę. Kiek žinau, jis turi problemų su širdimi“, - pasakojo artimas Nurmagomedovų šeimos draugas imtynių teisėjas Ubaydula Osmanovas.

A.Nurmagomedovas ligoninėje atsidūrė maždaug prieš porą savaičių. Tada jam įtartas plaučių uždegimas ir gripas. Jam taip pat buvo atliktas koronaviruso testas, kuris, daugelio šaltinių teigimu, buvo neigiamas.

Pats A.Nurmagomedovas po kelių dienų ligoninėje išplatino trumpą pranešimą: „„Man viskas gerai, savijauta irgi gera“. Vėliau kurį laiką nebuvo jokių naujienų apie jo būklę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Sajanas
2020-05-06 02:08:02
Khabib laikykis seni. Sveikatos tau ir maldos uz tave
Atsakyti