Amanda Nunes | Scanpix nuotr.

Amanda Nunes | Scanpix nuotr.

 Birželio 6-ą dieną vyks „UFC 250“ turnyras. Jį tikimasi surengti Las Vegase (JAV) esančiose „UFC Apex“ patalpose, bet jei leidimas nebus gautas, tuomet bus ieškoma kita vieta. Anksčiau turnyras planuotas Perte (Australija), bet dėl koronaviruso pandemijos ir kelionių draudimų ten surengti turnyrą tapo neįmanoma.

Antradienį paskelbta, kad šiame turnyre brazilė Amanda Nunes (19-4) gins moterų svorio kategorijos iki 66 kg pasaulio čempionės diržą prieš kanadietę Felicią Spencer (8-1). Ši kova buvo planuota gegužės 9 d., bet A.Nunes dėl nedidelės traumos paprašė ją nukelti. Kol kas neaišku, ar ši kova „UFC 250“ turnyre bus pagrindinė.

Dviguba UFC čempionė A.Nunes pirmą kartą gins svorio kategorijos iki 66 kg titulą. Jį brazilė iškovojo dar 2018 m. gruodžio 29 d., kai netikėtai greitai nokautavo grėsmingąją tautietę Cris Cyborg. Nuo to laiko brazilė gynė tik svorio kategorijos iki 61 kg diržą.

Anksčiau paskelbta, kad „UFC 250“ turnyre į narvą grįš buvęs čempionas amerikietis Cody Garbrandtas (11-3), kuris turėtų susikauti su brazilu Raphaeliu Assuncao (27-7). Amerikiečiui tai būtų pirma kova nuo 2019 m. kovo mėnesio, o pergalės jis nėra iškovojęs net nuo 2016 m. gruodžio. Vyrų svorio kategorijos iki 61 kg reitinge R.Assuncao yra 5-as, o C.Garbrandtas – 9-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.