Nyderlandai
89 min.
3
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Eddie Hallas | Youtube.com nuotr.

Eddie Hallas | Youtube.com nuotr.

 31-erių metų galiūnų sporto žvaigždė islandas Hafthoras Bjornssonas šeštadienį pagerino įspūdingą pasaulio rekordą. H.Bjornssonas atkėlė net 501 kg štangą. Taip jis pagerino Eddie Hallui priklausiusį pasaulio rekordą. Britas 2016 m. atkėlė 500 kg.

E.Hallas dar prieš H.Bjornssono bandymą skundėsi, kad pasaulio rekordus reikia fiksuoti tik varžybose, o ne kažkieno salėje. Po rekordinio islando mėginimo britas savo žodžius dar kartą pakartojo.

„Visas pasaulis dabar gali nueiti į tą pusę. Tūkstančiai žmonių, filmuojami savo tėčių ir mamų, dabar namuose galės gerinti rekordus. Tai atidarė Pandoros skrynią. Jei Bjornssono rekordas bus oficialiai pripažintas, tada visi galės namuose nufilmuoti pasaulio rekordus. Kas užtikrins, kad viskas buvo atlikta pagal taisykles? Gal jau reikėtų užbrėžti liniją? Tai kelia rimtų problemų. Aš nemanau, kad Bjornssono mėginimas turėtų būti įskaitytas kaip oficialus rekordas. Manau, kad didžioji pasaulio dalis irgi turi savo abejonių. Jei aš būčiau jų vietoje, rekordo neįskaityčiau. Jei man kiltų bent menkiausia dvejonė dėl to, kad taisyklės galėjo būti pažeistos, aš jo neįskaityčiau. Man abejonių sukėlė ir svarmenų matavimas. Visa tai atliko Hafthoro tėvas. Taip, per transliaciją viskas atrodo gražiai, bet jūs puikiai žinote, kaip lengva suklastoti tokius dalykus“, - aiškino E.Hallas.

H.Bjornssono ir E.Hallo apsižodžiavimas netrukus gali virsti smūgiais bokso ringe. Islandas po rekordinio štangos atkėlimo atskleidė, kad gavo septynženklį pasiūlymą už kovą su britu bokso ringe ir jau pasirašė kontraktą. E.Hallas netrukus patalpino vaizdo įrašą, kuriame irgi pasirašo kontraktą kovai su H.Bjornssonu, tad belieka laukti daugiau žinių, kada įvyks dviejų galiūnų kaktomuša ringe. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų