Cristiano Ronaldo romanai | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo romanai | Scanpix nuotr.

 Portugalijos futbolo rinktinės ir Turino „Juventus“ klubo žvaigždė 35-erių metų Cristiano Ronaldo po ilgų ieškojimų, panašu, pagaliau rado savo antrąją pusę. Jau ketverius metus jis draugauja su Georgina Rodriguez, kuri 2017 m. pagimdė jų dukrą Alaną Martiną.

Anglijos žiniasklaida nusprendė pažvelgti į praeitį ir prisiminė ankstesnius C.Ronaldo viražus už aikštės ribų. Skaičiuojama, kad portugalas draugavo net su 14 merginų, kol surado tą vienintelę G.Rodriguez.

Karina Ferro

Ji iki šiol laikoma pirmąja C.Ronaldo mergina, kai šis tapo profesionaliu futbolininku. Jie trumpai draugavo 2002 m.

Cristiano Ronaldo ir Karina Ferro | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo ir Karina Ferro | Instagram.com nuotr

Jordana Jardel

Pora trumpai draugavo 2003 m. J.Jardel buvo tuomečio portugalo komandos draugo Lisabonos „Sporting“ klube Mario Jardelio sesuo.

Cristiano Ronaldo ir Jordana Jardel | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo ir Jordana Jardel | Instagram.com nuotr

Merche Romero

2005-2006 m. laikotarpiu C.Ronaldo susitikinėjo su Portugalijos modeliu ir televizijos laidų vedėja. Per portugalo laikotarpį „Manchester United“ klube M.Romero ilgiausiai išbuvo C.Ronaldo mergina. Pora išsiskyrė tada, kai suprato, kad santykiai per atstumą – ne jiems.

Merche Romero | Instagram.com nuotr

Merche Romero | Instagram.com nuotr

Soraia Chaves

Tai buvo dar vienas trumpalaikis C.Ronaldo romanas 2006 m. S.Chaves yra gerai žinoma aktorė Portugalijoje. 2007 m. ji vaidino pelningiausiame šalies filme „Call Girl“.

Cristiano Ronaldo ir Soraia Chaves | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo ir Soraia Chaves | Instagram.com nuotr

Bipashi Basu

2007 m. pasirodė nuotraukos, kuriose C.Ronaldo meiliai bendrauja su Indijos modeliu. Teigiama, kad jie iki šiol palaiko draugiškus santykius.

Cristiano Ronaldo ir Bipashi Basu | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo ir Bipashi Basu | Instagram.com nuotr

Gemma Atkinson

2007 m. Mančesteryje C.Ronaldo flirtavo su G.Atkinson, bet jų draugystė truko tik 4 mėnesius. G.Atkinson vėliau sutiko Gorką Marquezą ir neseniai susilaukė dukrelės Mios.

Nereida Gallardo

Prieš persikeldamas į „Real“, C.Ronaldo trumpai šėliojo su Ispanijos modeliu N.Gallardo. Po kelių pasimatymų jie išsiskyrė.

Luana Belletti

2009 m. „Chelsea“ klube žaidęs Juliano Belletti supažindino seserį su C.Ronaldo. Teigiama, kad L.Belletti ir C.Ronaldo santykiai buvo intymūs, bet – trumpalaikiai.

Luana Belletti | Instagram.com nuotr

Luana Belletti | Instagram.com nuotr

Paris Hilton

2009 m. C.Ronaldo šėlo Kalifornijos valstijoje (JAV), kur sutiko garsiąją P.Hilton. Jų keliai keletą kartų susikirto naktiniuose klubuose, o trumpus poros santykius nutraukė P.Hilton, pareiškusi, kad C.Ronaldo yra lepūnėlis.

Paris Hilton | Instagram.com nuotr

Paris Hilton | Instagram.com nuotr

Kim Kardashian

2010 m., dar prieš sutikdama Kanye Westą, K.Kardashian mėgavosi C.Ronaldo draugija. Ji tuomet trims dienoms atvyko į Madridą, kur leido laiką su futbolo žvaigžde, o paparaciai užfiksavo ir jų bučinį. Tiesa, trumpalaikis romanas tuo ir baigėsi.

Irina Šeik

Rusijos modelis draugavo su C.Ronaldo net penkerius metus. Prieš sutinkant G.Rodriguez, tai buvo rimčiausi portugalo santykiai. C.Ronaldo ir I.Šeik susitiko „Armani“ fotosesijos metu 2010 m. ir draugavo iki pat 2015 m. Rusė tuomet krito į Bradley Cooperio glėbį, bet 2019 m. išsiskyrė ir su juo.

Lucia Villalon

Po išsiskyrimo su I.Šeik C.Ronaldo buvo siejamas su L.Villalon. Ispanijos televizijos laidų vedėja su portugalu, teigiama, draugavo trumpą laikotarpį 2015 m. Tiesa, C.Ronaldo šeimos nariai aiškino, kad tai tebuvo žiniasklaidos pramanas ir portugalas su L.Villalon niekada nedraugavo.

Lucia Villalon | Instagram.com nuotr

Lucia Villalon | Instagram.com nuotr

Imogen Thomas

Kalbama, kad ji su C.Ronaldo susitiko dar 2006 m., o 2011 m. bandė atgaivinti savo santykius. Visgi, I.Thomas atstovai spaudai šią informaciją neigia ir tikina, kad C.Ronaldo nuolat rašinėjo žinutes merginai, bet ši jį ignoravo.

Desiree Cordero

2016 m. C.Ronaldo ir D.Cordero trumpai siejo romantiški santykiai, tačiau portugalas netrukus juos nutraukė. Šaltinių teigimu, portugalui pasirodė, kad D.Cordero šiais santykiais siekia asmeninės šlovės. Vėliau mergina ėmė susitikinėti su Romos „Lazio“ puolėju Joaquinu Correa, o C.Ronaldo netrukus sutiko G.Rodriguez.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų