Nyderlandai
52 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Hafthoras Bjornssonas ir Eddie Hallas | Instagram.com nuotr

Hafthoras Bjornssonas ir Eddie Hallas | Instagram.com nuotr

 31-erių metų galiūnų sporto žvaigždė islandas Hafthoras Bjornssonas šeštadienį pagerino įspūdingą pasaulio rekordą. H.Bjornssonas atkėlė net 501 kg štangą. Taip jis pagerino Eddie Hallui priklausiusį pasaulio rekordą. Britas 2016 m. atkėlė 500 kg.

Po rekordinio štangos atkėlimo H.Bjornssonas pareiškė, kad gavo pasiūlymą kautis bokso ringe su buvusiu rekordininku E.Hallu. Anot islando, jis jau sutiko su milijoniniu pasiūlymu.

„Man „Core Sports“ ką tik pasiūlė septynženklę sumą. Kontraktą jau pasirašiau. Jis didžiausias mano gyvenime. Eddie Hallas dvi savaites kalbėjo mėšlą ir dabar žinau, kad jis gavo tokį patį kontraktą. Eddie, ką tik nokautavau tavo rekordą, dabar esu pasiruošęs nokautuoti ir tave ringe. Laikas tau atsakyti už savo žodžius. Įrodyk, kad nekalbi nesąmonių ir pasirašyk kontraktą. Aš pasiruošęs, o tu?“, - sakė H.Bjornssonas.

E.Hallas prieš rekordinį H.Bjornssono bandymą buvo įsivėlęs į žodžių karą su ilgamečiu varžovu.

„Žmogau, tu žadi pagerinti rekordą kažkokioje mažoje salėje, kurioje varžysiesi tik tu vienas. Tai iškreipia mūsų sporto esmę. Rekordus reikia fiksuoti normalių varžybų metu. Aš pirmasis pralaužiau barjerus, pirmasis pasiekiau 500 kg ribą, kuri kitiems atrodė neįmanoma. Niekas net nepriartėjo prie to rekordo ketverius metus, kai anksčiau rekordus gerino labai dažnai. Galiūnų sporte rekordai taip ilgai neišsilaiko. Aš islandais nepasitikiu. Jei jie sakys,kad štanga sveria 501 kg, aš tuo abejosiu. Netikiu, kad jie gali viską padaryti sąžiningai“, - kalbėjo britas, vėliau atsiprašęs Islandijos žmonių.

Šeštadienį E.Hallas atsakė į H.Bjornssono iššūkį: „Tikrai pasirašysiu tą kontraktą. Ne dėl pinigų ir ne dėl mūsų konkurencijos štangos atkėlime, o dėl to, kad 2017 m. pasaulio čempionate mane išvadinai sukčiumi. Negaliu to pamiršti. Tu taip ir neatsiprašei ir toliau manai, kad tada buvai stipresnis už mane. Dėl šios priežasties noriu tave pamokyti. Pamoka baigsis tavo „išjungimu“. Padarysiu viską, kad kuo geriau pasiruoščiau kovai ringe ir ten nuplėščiau tavo galvą.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų