Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

 Dimitaras Berbatovas prisiminė savo laikus „Manchester United“ gretose, kai jam tekdavo žaisti prieš „Barcelonos“ klubo simbolį Lionelį Messi. Anot bulgaro, L.Messi aikštėje viskas gaunasi taip lengvai, kad gali pasirodyti, jog jis šaiposi iš varžovų.

„Visada prisimenu akistatas su Messi. Mes pralaimėdavome, jis mušdavo įvarčius, o savo žaidimo stiliumi tarsi šaipydavosi iš varžovų. Jam viskas gaunasi taip lengvai... Tai tiesiog neįtikėtina. Kiti žaidėjai stengiasi iš paskutiniųjų, kovoja dėl kamuolio, o Messi numato kelis žingsnius į priekį ir žino, kas bus toliau. Kai analizuoji Messi judesius aikštėje, pamatai, kaip paprastai jam viskas gaunasi. Jis apskaičiuoja kiekvieną savo judesį, visada žino, ką daryti ir galima tiesiog mėgautis, stebint jo žaidimą. Ką galima pasakyti apie jo įvarčius? Jie tiesiog neįtikėtini.

Jo aikštės matymas, judėjimas su kamuoliu yra unikalūs. Jis žino, kaip tausoti jėgas, o atėjus reikiamam momentui – tik „bam“ ir įvartis. Jis gali pėsčias ateiti į aikštės vidurį, gauti kamuolį, jį nusivaryti iki baudos aikštelės, sužaisti „sienelę“ su komandos draugu ir ramiai įmušti įvartį. Prisimenu ne tik 2011 m. Čempionų lygos finalą. Kartą žaidėme su „Barcelona“ draugiškas rungtynes. Messi pirmajame kėlinyje buvo toks atsipalaidavęs, kad atrodė, jog net nesistengtų, bet jis taip žaidžia futbolą. Jokio streso, jokių nervų, visiška ramybė ir atsipalaidavimas. Toks jo požiūris į futbolo žaidimą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

dareto
2020-06-28 19:10:28
Berbatovas norejo pasakyt,kad didesnio luzerio nevykelio uz Mesi nera mates..
Atsakyti
McDuck
2020-05-03 14:24:04
Individualiai be galo stiprus žaidėjas, bet gerai žaidžiantis, tik vadinamą "tici-taca". Puikus įrodymas yra žaidimas rinktinėje. Kad ir kokią ją surinkdavo, nieko su ja nepasiekė. Rinktinė nežaidžia kaip Barcelona, jos braižas kitas ir žaidėjas ten taip nebespindi. Deja... Bet nieko nepadarysi futbolas komandinis sportas, todėl reikia mokėti lanksčiai pritapti prie komandos.
Atsakyti
Expert
2020-05-03 12:12:47
Ziauru kas liko is barsos per ta ilgameti gnomo projekta, ku rva kiausas savarankiskai nesugebejo sau karjeros susikurti, sitiek aukotis turejo klubas... Sitiek zaideju karjeru, visa jaunimo akademija viskas sugriauta per ta gnomo projekta, ir vistiek nesugebejo dirbtinai paverst geriausiu mesijum gandono... Skurdu kiek titulu pasieke, cia ne jordanas ir ne cristiano...
Atsakyti
Goat
2020-05-03 03:26:39
Ir Nebus geresnio uz Messi!!!
Atsakyti
Česlovas
2020-05-03 01:59:53
Žaidėjas nr.1,geresnio kol kas nėra!
Atsakyti