PSG triumfas | Youtube.com nuotr.

PSG triumfas | Youtube.com nuotr.

 Šio sezono UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio serijoje Erlingo Haalando vedama Dortmundo „Borussia“ startavo pergale 2:1 prieš PSG klubą, bet atsakomosiose rungtynėse pralaimėjo rezultatu 0:2 ir baigė savo pasirodymą.

PSG klubo žaidėjai po rungtynių pergalę šventė imituodami E.Haalando meditacinę pozą. Tiesa, norvegas to nelaiko įžeidimu ir netgi padėkojo varžovams už tokį šventimo būdą.

„Manau, kad jie man labai padėjo nusiųsti visam pasauliui žinutę apie tai, kokia svarbi yra meditacija. Tiesą pasakius, esu dėkingas jiems už pagalbą“, - ESPN sakė E.Haalandas.

Norvegas jau yra vienas geidžiamiausių pasaulio futbolininkų, tačiau pats E.Haalandas „Borussia“ gretose potencialią ateities superžvaigždę – 17-metį amerikietį Giovanni Reyną. Jį E.Haalandas pats vežioja į treniruotes.

„Jam dabar 17,5 metų. Neįtikėtina, kad tokiame amžiuje jis taip ramiai kontroliuoja kamuolį, atstovaudamas tokio lygio komandai kaip „Borussia“. Kartais atrodo, kad jo niekas nejaudina. Jis tiesiog eina atlikti savo darbo. Tikiu, kad jis gali kilti iki paties viršaus“, - teigė E.Haalandas.

Patį norvegą siekti futbolo aukštumų įkvėpė tokie žaidėjai kaip Cristiano Ronaldo ir Zlatanas Ibrahimovičius.

„Prieš rungtynių pradžia gali pažvelgti į Ronaldo akis ir suprasti, kad jis yra nusiteikęs rimtai. Mane labiausiai žavi jo užsispyrimas, atsidavimas ir nuolatinis „alkis“, - pridėjo norvegas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.