Paige VanZant | Instagram.com nuotr

Paige VanZant | Instagram.com nuotr

 UFC kovotoja Paige VanZant su gerbėjais jau kurį laiką dalinasi pikantiškomis nuotraukomis, kuriose ji būna užfiksuota su savo vyru Austinu Vanderfordu, kuris irgi yra profesionalus MMA kovotojas.

„Kartą filmavau treniruočių salę, kurioje buvo ir Austinas. Paklausiau jo, ar jis ten nuogas. Jis atsakė, kad yra užsimovęs labai trumpus šortus, nes su jais įprastai ir ateina į treniruotes. Tada man kilo idėja surežisuoti nuotrauką, kurioje atrodytų, kad mes sportuojame nuogi. Atsisėdau ant medicininio kamuolio, o jo užpakalį uždengė bokso kriaušė. Sulaukėme daugybės teigiamų atsiliepimų ir tai mus paskatino toliau daryti panašias nuotraukas“, - sakė P.VanZant.

View this post on Instagram

Last nights workout 🏋️‍♂️

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

A.Vanderfordas pripažino, kad karantino metu namuose ir taip dažnai vaikšto nuogas, todėl nesijautė nejaukiai, kai P.VanZant pasiūlė tokią pikantišką idėją.

„Imtyniauti pradėjau būdamas penkerių. Jau tada turėjau įsisprausti į aptemptą aprangą. Niekada nesidrovėjau savo kūno ir mėgstu linksmybes. Mano žmona mane mato nuogą kiekvieną dieną, todėl pagalvojau, kad ir visas pasaulis nusipelno tai pamatyti“, - aiškino A.Vanderfordas.

View this post on Instagram

It’s called art, you wouldn’t understand....

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Daugelis mano, kad P.VanZant ir A.Vanderfordas tokias nuotraukas kelia tik dėl dėmesio, tačiau amerikietė tikina, kad viskas ne taip.

„Mes tai darome ne dėl papildomo dėmesio. Esame susituokę pusantrų metų ir norime parodyti, kaip svarbu mylėti savo antrąją pusę ir smagiai leisti laiką. Kadangi mes susituokę, tikrai nejaučiu gėdos dėl to, kokias nuotraukas keliu. Norime parodyti žmonėms, kaip smagiai galima gyventi ir užkrėsti juos pozityvumu“, - pridėjo P.VanZant.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų