Michaelas Jordanas | Scanpix nuotr.

Michaelas Jordanas | Scanpix nuotr.

 Krepšinio legenda Michaelas Jordanas yra vienas iš nedaugelio pasaulio sportininkų, kuriam pavyko tapti milijardieriumi. Po kelių puikių investicijų ir didelio uždarbio iš reklamos sutarčių M.Jordano turtas viršijo 2 mlrd. JAV dolerių ribą.

Amerikiečio agentas Davidas Falkas neseniai atskleidė, kad jo kliento uždarbis galėjo būti dar įspūdingesnis, jei M.Jordanas nebūtų toks išrankus. Anot D.Falko, krepšininkas atsisakė gauti 100 mln. JAV dolerių už vos 2 valandų darbą.

„Prieš trejus metus kreipiausi į Michaelą. Pasakiau, kad turiu nuostabų pasiūlymą, už kurį jis gautų 100 mln. JAV dolerių ir jam tereikėtų padirbėti 2 valandas. Michaelas turėjo pasirodyti viename renginyje, leisti naudoti savo vardą ir pats paskelbti apie sutartį. Jis to atsisakė. Telaimina jį Dievas. Jam gyvenime taip sekėsi, kad dabar jis turi teisę pats pasirinkti, ką nori daryti ir ko nenori. Aš tai labai vertinu. Michaelas yra labai išrankus ir gerai apgalvoja kiekvieną žingsnį“, - sakė D.Falkas, taip ir neatskleidęs, kokia kompanija siūlė 100 mln. JAV dolerių už 2 valandas.

D.Falkas pridėjo, kad 1993 m. M.Jordanas atsisakė dalyvauti vienadieniame golfo turnyre Azijoje, nors už tai būtų gavęs 7 mln. JAV dolerių. Agentas taip pat paneigė sklandančią sąmokslo teoriją apie tai, kad M.Jordanas pertrauką NBA padarė, nes buvo slapta suspenduotas lygos dėl lošimo.

„Tai visiškas absurdas. Tiesa tik tai, kad lošimas išties buvo viena iš Michaelo silpnybių ir vienas iš nedaugelio dalykų, dėl ko jį buvo mėgiama kritikuoti. Michaelas yra labai konkurencingas visose srityse ir lošime – taip pat. Jei jis pralošia, iš karto nori „atsilošti“. Jis lošdamas prarado šiek tiek pinigų, bet tai tik lašas jūroje. Jis dėl to atsiprašė ir atsikratė priklausomybės. Visos tos konspiracijos teorijos, kad lošimas kažkaip privertė jį padaryti pertrauką NBA, yra tiesiog juokingos“, - pridėjo D.Falkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kalbininkas
2020-05-01 21:15:40
Kam tiek betikslių kablelių?
Atsakyti