Donaldas „Kaubojus“ Cerrone'as | Instagram.com nuotr

Donaldas „Kaubojus“ Cerrone'as | Instagram.com nuotr

 Jau gegužės 9 d. (Lietuvos laiku – gegužės 10 d. ryte) Džeksonvilyje (JAV) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 249“. Tai bus pirmas UFC turnyras nuo pat kovo 14 d.

Turnyre išvysime daugiausiai pergalių UFC istorijoje turintį amerikietį Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą (36-14). Jo laukia intriguojanti kovą prieš buvusį lengvo svorio kategorijos pasaulio čempioną amerikietį Anthony Pettį (22-10).

„Kaubojus“ po šios kovos toliau „muš“ UFC rekordus. Jam tai bus 35-a kova UFC narve. Pagal šį rodiklį jis aplenks Jimą Millerį (34) ir taps vienvaldžiu lyderiu. Taip pat jis turi galimybę iškovoti 24-ą pergalę UFC ir dar labiau nutolti nuo Demiano Maios (22). Jei D.Cerrone‘as laimėtų kovą anksčiau laiko, tai būtų 17-a tokia jo pergalė UFC narve ir tai leistų jam pagerinti Charleso Oliveiros (16) rekordą. „Kaubojus“ taip pat gali toliau gerinti visų laikų nokdaunų (20) ir premijų už geriausias vakaro kovas (18) rekordus.

„Eisiu į narvą, pasiimsiu pergalę ir paklausiu Dana White‘o, ar jis turi man paruošęs varžovą trečiadieniui, nes aš būsiu vietoje ilgesniam laikui. Noriu tapti pirmu kovotoju istorijoje, kuris per savaitę sudalyvaus trijose kovose“, - sakė D.Cerrone‘as.

Po gegužės 9 d. turnyro UFC dar surengs turnyrus gegužės 13 d. ir gegužės 16 d. Šiuose turnyruose jau patvirtinta po 8 kovas, tad šiek tiek vietos programoje dar liko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gedas
2020-05-02 01:56:54
Jei kovoje atsilaikys tik 40 sec. Tai gali ir per vakarą 3 kovas apturėti
Atsakyti
kosmos
2020-05-01 14:20:17
kosmose jau skraidoč ypac kai pastarosiuose kovose vis luzta kazkas ar akis uztinsta
Atsakyti