Lionelis Messi ir Jordanas Hendersonas | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi ir Jordanas Hendersonas | Scanpix nuotr.

 Futbolo pasaulyje po rungtynių įprasta apsikeisti marškinėliais su varžovų komandos žaidėju. Tokių futbolininkų kaip Lionelio Messi ar Cristiano Ronaldo marškinėliai dažniausiai būna ypač geidžiami tarp varžovų žaidėjų, tačiau „Liverpool“ saugas Jordanas Hendersonas laikosi kitos nuomonės.

„Pakeičiau Naby Keita ir išėjau į aikštę anksčiau, nei tikėjausi. Tai buvo pirmas kartas, kai žaidžiau prieš Lionelį Messi. Nėra taip, kad išeitum į aikštę ir galvotum – „o dieve, čia juk jis!“. Visgi, turiu pripažinti, kad Messi žaidžia kitaip, nei gali pasirodyti per televiziją. Jis aikštėje neįtikėtinai greitas. Vis dar prisimenu jo baudos smūgį, negaliu patikėti, kad tada jis įmušė įvartį. Esu minėjęs, koks geras vartininkas yra Alissonas, bet Messi tą smūgį atliko idealiai ir rado vietą, kurios jis negalėjo uždengti. Ar galvojau su Messi apsikeisti marškinėliais? Ne, niekada nesu to daręs“, - sakė J.Hendersonas.

Pasirodo, „Liverpool“ saugas iš Roy‘aus Keane‘o išgirdo, kad prašymas apsikeisti marškinėliais yra silpnumo ženklas, todėl J.Hendersonas to niekada nedaro.

„Kai dar buvau „Sunderland“ klube, Roy‘us Keane‘as man pasakė, kad jei prašai kito žaidėjo marškinėlių, tai parodai, kad esi susižavėjęs savo varžovu. Tai kaip silpnumo ženklas. Po rungtynių su „Barcelona“ niekieno neprašiau marškinėlių, bet Suarezas pats pasiūlė jais apsikeisti. Manau, kad jis tai padarė, nes mes kartu žaidėme Liverpulyje“, - prisiminė J.Hendersonas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.