Bryce'as Mitchellas ir jo apatiniai | Instagram.com nuotr

Bryce'as Mitchellas ir jo apatiniai | Instagram.com nuotr

 Jau gegužės 9 d. (Lietuvos laiku – gegužės 10 d. ryte) Džeksonvilyje (JAV) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 249“. Tai bus pirmas UFC turnyras nuo pat kovo 14 d.

Vienoje iš pirmųjų vakaro kovų susitiks du puslengvio svorio kategorijos kovotojai iš JAV – Charlesas Rosa (12-3) ir Bryce‘as Mitchellas (12-0). Prieš kovą Ch.Rosa pabandė įbauginti savo varžovą.

„Žmogau, jei bandysi pervesti kovą į parterį, aš ten nuplėšiu tavo galūnę“, - rėžė Ch.Rosa.

Visgi, B.Mitchellas jau gerai žino, ką reiškia didelis skausmas, todėl greitai atsikirto tautiečiui.

„Susiplėšiau sėklides per pusę ir beveik praradau savo „daikčiuką“, o tu galvoji, kad aš suksiu galvą dėl galūnės?“, - atsakė B.Mitchellas.

25-erių B.Mitchellas į šiurpų incidentą pateko 2018 m. Meistraudamas namuose jis netinkamai naudojosi grąžtu, kuris kliudė jo tarpkojį. Amerikietis po šiurpios traumos gulėjo ligoninėje, o narve negalėjo rodytis 7 mėnesius.

Sportas.lt primena, kad „UFC 249“ turnyre žiūrovų laukia dvi titulinės kovos. Amerikiečiai Tony Fergusonas ir Justinas Gaethje kovos dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo, o UFC svorio kategorijos iki 61 kg pasaulio čempionas Henry Cejudo gins savo trofėjų prieš Dominicką Cruzą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.