Gary Paytonas ir Karlas Malone'as | Scanpix nuotr.

Gary Paytonas ir Karlas Malone'as | Scanpix nuotr.

 NBA legenda Gary Paytonas pateikė savo prognozę šių metų sezonui. Jo teigimu, čempionų titulą turėtų iškovoti Los Andželo „Clippers“.

„Manau, kad į finalą pateks „Clippers“ ir „Bucks“. Jos abi turi užtektinai talento, kad tai padarytų. „Lakers“ šiame sezone stiprūs, bet „Clippers“ turi ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį. Pridėkite Kawhi su Paulu, o kur dar Beverley, kuris gali „prilipti“ prie varžovų žvaigždžių. Manau, kad jis galėtų savo gynyba paerzinti ir LeBroną bei jį kiek pristabdyti. Spėčiau, kad „Clippers“ galiausiai laimėtų NBA čempionatą“, - pareiškė G.Paytonas.

Legendinis gynėjas jau ne kartą teigiamai atsiliepė apie P.Beverley, mat jo žaidimo stilius iš dabartinių krepšininkų labiausiai primena patį G.Paytoną.

„Podcasto“ metu G.Paytonas prisiminė 2003 m. Tuomet jis kartu su Karlu Malone‘u persikėlė į „Lakers“. Daugelį ši žinia pribloškė, bet gynėjas atskleidė, kad viskas buvo iš anksto suplanuota.

„Mes su Karlu jau anksčiau planavome suvienyti jėgas. Matėme, kaip elgiasi mūsų komandų savininkai, kaip jie ieško jaunesnių žaidėjų ir mes abu žinojome, kad greitai turėsime keisti komandas. Apie tai kalbėjome per du ankstesnius „Visų žvaigždžių“ savaitgalius. Kai tapome laisvaisiais agentais, Magicas mums ėmė skambinti ir aiškinti, kad „Lakers“ mūsų nori. Tada sulaukiau Karlo skambučio. Jis pasakė, kad nori žaisti Los Andžele, nori daugiau saulės ir nori pabėgti nuo Jutos šalčio. Jis pasakė, kad turime pasimėgauti paskutiniais karjeros metais. Jis pasakė, kad paims mažesnės vertės kontraktą, o man paliks daugiau pinigų. Galiausiai viską taip ir padarėme“, - sakė G.Paytonas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tai
2020-05-07 19:20:47
Manau kad finale turetu buti lakers pries boston celtics
Atsakyti